Lista produktów producenta: 

Bambino

Kolorowy świat Twojego dziecka


Doskonale wiemy jak wywołać zadowolenie u najmłodszych. Produkty marki Bambino, wywodzące się od producenta St. Majewski, wprowadzą w baśniowy świat kolorów.


Bogata oferta pozwoli znaleźć produkt idealny


Artystyczny i plastyczny rozwój dzieci jest bardzo istotny od najmłodszych lat. To specjalnie z myślą o nich, stworzona została linia produktów Bambino.


Ciekawa kolorystyka i szeroka gama artykułów od lat świetnie sprawdza się w wyposażeniu szkolnym uczniów.


Dla najmłodszych, którzy rozpoczynają przygodę z rysunkiem oferujemy kredki świecowe oraz farbki plakatowe. Rysunek tworzony dłonią to jedno z pierwszych dzieł malucha, a bogata kolorystyka zaspokoi gust nawet najbardziej wymagających artystów.


Wiemy jak ważne u dzieci jest prawidłowe ułożenie w dłoni kredki, ołówka, czy w późniejszym etapie długopisu. Dlatego dla przedszkolaków szczególnie polecamy kredki trójkątne. Używanie ich w trakcie pierwszych prac skutkuje właściwym ułożeniem dłoni w późniejszym czasie dorastania.


A jeśli kredki i farbki są niewystarczające?


Apetyt młodych artystów wzrasta. Planują stworzenie niepowtarzalnych figurek i postaci. Warto wtedy sięgnąć po dostępną w naszej ofercie plastelinę. Pozwoli ona na wyczarowanie niespotykanych tworów dziecięcej wyobraźni. Plastelina to prawdziwe pole do popisu. Rzeźby, które powstają w mgnieniu oka, wywołują coraz większy uśmiech na twarzy dziecka, a Państwo w tym czasie możecie oddać się zajęciom, które są dla Was przyjemnością lub przyłączyć się do wspólnej zabawy z maluchem.


Marka Bambino od lat udoskonala swoje produkty. Priorytetem jest ich funkcjonalność, ale też nie bez znaczenia pozostaje opakowanie, które zachęca kolorem i formą do sprawdzenia produktu. To w dużej mierze dzięki temu rozbudzamy twórczość dziecka.


Od najmłodszych lat warto zadbać, aby dziecko było kreatywne i posiadało duszę artysty. Dzięki temu jego postrzeganie świata jest pełniejsze i bogatsze w doświadczenia.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. To od dorosłych zależy, czy świat dziecka będzie kolorowy, a przez to dużo bardziej szczęśliwy!Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów