Lista produktów producenta: 

BIC KIDS

Bic Kids należy do marki Bic, która jest dostępna na rynku od ponad 50 lat. Produkuje różne artykuły piśmiennicze, zapalniczki oraz maszynki do golenia. Jest liderem światowego rynku tych artykułów.


Niepowtarzalne artykuły Bic Kids


Marka Bic Kids może nam zaoferować wiele różnych produktów, które pomogą w zaspokojeniu potrzeb naszych dzieci na wszystkich etapach ich rozwoju. Firma oferuje różne produkty pod względem bezpieczeństwa oraz wygodny. Wszystkie produkty są preferowane również przez rodziców. Marka ta produkuje wiele różnych przyborów do kolorowania:  • kredki- wytrzymałe i odpowiednie dla dzieci w każdym wieku,

  • flamastry - niewysychające i łatwo zmywalne,

  • kredki świecowe - niebrudzące,

  • farby - akrylowe i plakatowe w wielu żywych kolorach.


Kredki światowej sławyKredki ołówkowe idealnie nadają się dla dzieci, dzięki swojej wytrzymałości, zarówno wkładu jak i oprawy. Nie zawierają drzazg, ponieważ nie są wykonywane z drewna. Oprócz zwykłych kredek ołówkowych możemy również znaleźć kredki akwarelowe, których wkład jest łatwo rozpuszczalny w wodzie. Dzięki temu za pomocą wilgotnego pędzla uzyskamy efekt akwareli. Po za tym, wszystkie kredki są bardzo łatwe do naostrzenia. 


Firma oferuje również szeroki wybór kredek świecowych, które są idealne dla najmłodszych dzieci do kolorowania na co dzień. Ich główną zaletą jest to, że są niebrudzące, więc nie pozostawiają żądnych śladów na dłoniach ani na ubraniach. Spośród tych kredek, znajdziemy również, takie z wykręcanym wkładem, które są chronione plastikową oprawą. 


Dostępność produktówOsoby, które chcą zamówić dla swoich dzieci produkty tej marki, mogą je znaleźć na Biuronimo.pl. Nasz sklep internetowy posiada ogromny wybór kredek pod względem kolorów oraz liczby sztuk w opakowaniu. W naszej ofercie można również znaleźć różnego rodzaju farby - plakatowe i akrylowe, flamastry oraz pisaki.


Wszystkie produkty marki Bic Kids pomagają rozwijać kreatywność dzieci już od początku ich życia.

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów