Lista produktów producenta: 

Brennenstuhl

Brennenstuhl od blisko 60 lat zapewnia bezpieczny kontakt z elektrycznością, proponując produkty wykonane w wysokiej jakości, ułatwiające codzienne funkcjonowanie. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie i funkcjonalności, wybór jest prosty – Brennenstuhl!


Gwarancja bezpieczeństwa na 5 lat – tylko z Brennenstuhl


Bezpieczeństwo i praktyczność to główne cele niemieckiego producenta realizowane w 100 procentach. Wielu użytkowników elektryczności zapomina z jak poważną siłą ma do czynienia i kupuje najprostsze przedłużacze, bardzo często z zerowym zabezpieczeniem. Jeśli zależy Ci na bezpiecznym korzystaniu z prądu, koniecznie wybierz listwy i przedłużacze Brennenstuhl. Wszystkie proponowane produkty są w pełni bezpieczne, wyposażone w różnego rodzaju zabezpieczenia: zabezpieczenie termiczne – lampka sygnalizująca przegrzanie lub przeciążenie, podświetlany wyłącznik bezpieczeństwa, zabezpieczenie przed dziećmi i gwarancję maksymalnego obciążenia do 3500W przy przewodach 1,5mm2. Dodatkowym ubezpieczeniem w przypadku listw przeciwprzepięciowych jest ubezpieczenie do 5 mln Euro za szkody osobowe i materialne w ramach ubezpieczenia producenckiego.  Wszystkie produkty objęte są gwarancją na okres od 3 do 5 lat.


Niezawodna funkcjonalność


Sprzęt Brennenstuhl będzie Ci służył przez lata, jak również gwarantuje sprawne i bezpieczne działanie urządzeń podłączonych do listw i przedłużaczy. Producent oferuję szeroką gamę listw o odmiennej specyfikacji: rożne liczbie dostępnych gniazd z uziemieniem od 4 do 12, umieszczonych w wygodnych odstępach, bądź pod kątem 45 stopni dla wtyczek kątowych. Oferowane listwy Brennenstuhl posiadają przewody o długości od 1,8 do 3 metrów i posiadają różne możliwości montażu: przez powieszenie na uchwycie, czy też przymocowanie do ściany lub dowolnej powierzchni za pomocą specjalnego rzepu. Możliwości montażu i specyfika urządzeń jest inna dla prezentowanych modeli. Szczegóły przedstawione są w opisie konkretnego produktu. Wszystkie produkty Brennenstuhl wykonane są z materiałów najwyższej jakości, a ich bezpieczeństwo i praktyczność na pewno warte swojej ceny.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów