Lista produktów producenta: 

Carioca

Carioca to uznana włoska marka, oferująca wysokiej jakości artykuły szkolne oraz przedszkolne. Dzięki niej można zaopatrzyć swoje dziecko w atestowane produkty, które są potrzebne do codziennej zabawy i nauki. 


Sprawdzony i pewny producent 


Dzieci korzystają z farb, kredek i pisaków każdego dnia, zatem warto zadbać o to, by do ich rąk dostawały się jedynie sprawdzone i bezpieczne produkty. Carioca to marka należąca do rodzinnej firmy Universal, mogącej poszczycić się ponad sześćdziesięcioletnim doświadczeniem w branży i zaufaniem kilku pokoleń klientów. Certyfikaty CE oraz EN71 to gwarancja tego, że dzieci mogą bez obaw używać artykułów powstających pod szyldem włoskiego producenta. Trzeba też wiedzieć, że zarówno surowce, jak i gotowe już farby, pisaki i kredki są testowane w nowoczesnym laboratorium należącym do firmy Universal. 


Zabawa i nowe doświadczenia 


Na Biuronimo.pl można znaleźć rozmaite produkty tej marki. Warto zwrócić uwagę na tempery w pojemnikach o pojemności 500 ml - tych farby wystarczy naprawdę na długo! Szeroka gama kolorystyczna proponowana przez producenta pozwala na to, by dziecko mogło odkrywać nowe barwy, jednak zaletą tych farb jest także to, że można je dowolnie mieszać. Dużo radości, zwłaszcza najmłodszym, dostarczają również bezzapachowe tempery do malowania palcami - co istotne, można je łatwo zmyć z rąk i tkanin! 


Prawdziwym hitem są pisaki Carioca, w szczególności te o niecodziennych właściwościach. Pisaki Acquarell z miękką końcówką typu pędzelek pozwalają uzyskać subtelny efekt farb akwarelowych, z kolei pisaki do tkanin umożliwiają naniesienie na materiał trwałego, jaskrawego wzoru. To jednak nie wszystko - marka oferuje więcej niezwykłych pisaków. Nie można pominąć takiej propozycji jak pisaki zmazywalne, ponieważ dzięki nim dziecko będzie mogło tworzyć obrazki, nie martwiąc się o ewentualne błędy. Dużym zainteresowaniem cieszą się też pisaki zmieniające kolor. Odrobina magii w zabawie to coś, co dzieci po prostu uwielbiają! Można też wybrać pisaki zapachowe, dwustronne lub tradycyjne. Cienkie i grube, magiczne i te bardziej zwyczajne - uczą kreatywności i sprawności manualnej!

Pokazuje 1 - 37 z 37 elementów