Lista produktów producenta: 

Edding

Praca biurowa wymaga często robienia ważnych notatek. Aby były one czytelne i przejrzyste, muszą być odpowiednio wykonane. Pomoże w tym stosowanie prostych mnemotechnik i technik, takich jak zakreślanie na kolorowo i wstawianie barwnych akcentów. Ponadto praca w biurze opiera się również na spotkaniach w większym gronie, podczas których wspólne idee i ważne ustalenia są spisywane na specjalnych tablicach. W obu przypadkach bardzo pomocne okażą się markery Edding.


Pisz tam, gdzie Ci się podoba!


Markery firmy Edding, które są dostępne w sklepie Biuronimo, mogą być stosowane na różnych powierzchniach. Na naszym portalu znajdą Państwo modele, które są przeznaczone do pisania na papierze, foliach, tablicach ceramicznych oraz ich magnetycznych odpowiednikach. Dzięki temu posiadacze tego typu markerów mogą tworzyć notatki praktycznie wszędzie! Z tego względu, produkty firmy Edding sprawdzą się znakomicie nie tylko w czasie standardowej pracy "przy biurku", lecz również podczas zebrań roboczych, konferencji czy szkolnych lekcji! Różnorodność wyrobów wypuszczanych na rynek przez markę sprawia, że są one w stanie zadowolić niemal każdego klienta!


Markery Edding - przyjaciele uczniów


Grupą użytkowników, którym markery Edding szczególnie przypadną do gustu, są uczniowie. W końcu to oni podczas niezliczonej ilości lekcji są zmuszeni notować jak szaleni. Jeśli mają oni zapamiętywać potem wiadomości, które przyswoili w szkole, muszą tworzyć porządne notatki. Dziecko lepiej zapamiętuje informacje, gdy są one opatrzone kolorowymi podkreśleniami, rysunkami, wykrzyknikami i innymi akcentami przykuwającymi uwagę. Dlatego właśnie produkty firmy Edding powinny znaleźć się w piórniku każdego ucznia!


Interesująca propozycja dla plastyków


Markery Edding, które mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie, reprezentuje również różne rozmiary. Wyrażają się one nie tylko w wielkości samego produktu, ale również w grubości jego końcówki piszącej. Dzięki temu, z łatwością można dobrać marker pod względem wyrazistości zostawianych przez niego śladów. Ponadto w Biuronimo mogą zaopatrywać się również artyści! Sprzedajemy bowiem także markery olejowe, które mogą przydać się np. do malowania wyrobów ceramicznych.


Zapraszamy do kupna!


Jak mogli się Państwo przekonać, w sklepie Biuronimo mogą Państwo zakupić wiele rodzajów markerów firmy Edding. Wszechstronność asortymentu tego producenta sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Produkty tego typu powinny znaleźć się w biurach, piórnikach uczniów oraz w rękach plastyków!

Pokazuje 1 - 60 z 205 elementów