Lista produktów producenta: 

Elmer's

Elmer's to amerykańska firma powstała w 1947 roku zajmująca się głównie produkcją różnego rodzaju klejów, materiałów biurowych oraz artykułów modelarskich. Działalność tej marki objęła już cały świat.


Kleje firmy Elmer's


W naszej ofercie znajdują się kleje w płynie produkowane przez tą amerykańską firmę. Są one nietoksyczne, zmywalne, co czyni je bezpiecznymi w użyciu dla dzieci, jak i dorosłych. Nadają się do papieru, drewna, ceramiki, tkanin, jak i skóry. Produkty tego rodzaju umożliwiają tworzenie wielu kreatywnych projektów. Zajdą wykorzystanie w cosplayu, kiedy chcemy przebrać się za ulubioną postać z gry czy animacji i musimy stworzyć odpowiednio wyglądający strój.


Dzięki swoim nieinwazyjnym właściwościom kleje Elmer's dobrze sprawdzą się również w scrapbookingu, czyli sztuce ręcznego tworzenia i dekorowania na przykład albumów ze zdjęciami lub kopert. Kolor biały substancji sprawi, że nie będzie ona rzucać się w oczy, kiedy przypadkowo nałoży się jej zbyt dużo. Na stronie jest także do kupienia klej brokatowy, który swoim wyglądem urozmaici każdy dziecięcy obrazek. 


Zestawy kreatywne 


W posiadanym przez nas asortymencie znajdują się również zestawy kreatywne marki Elmer's składające się między innymi z różnego rodzaju klejów oraz aktywatorów, które w połączeniu ze sobą tworzą slime'a. Slime to glutek służący do zabawy. Powstaje on z nietoksycznych i bezpiecznych materiałów. Zestaw startowy zawiera także kolorowe brokaty, pozwalające tworzyć stworki w różnych kolorach. W opakowaniu umieszczono instrukcję, jak korzystać z poszczególnych produktów. Slime'y można tworzyć bez kupowania zestawów startowych. Na naszej stronie internetowej jest możliwość zakupu osobno kleju i aktywatora, które pozwolą na skonstruowanie glutka, kiedy się je ze sobą połączy. 


Zestawy kreatywne firmy Elmer's to doskonały prezent dla dziecka, które chciałoby poczuć magię tworzenia. Konstruowanie slime'ów rozbudzi kreatywność i zajmie potomka na długie godziny. 

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów