Lista produktów producenta: 

Emerson

Firma Emerson stanowi jedną z czołowych pozycji wśród liderów producentów materiałów biurowych w Europie. Na rynku istnieje od roku 1992 oferując najwyższej jakości produkty wykorzystywane w świecie druku. Doświadczenie, innowacyjne rozwiązania, nowoczesne technologie oraz szeroki zakres oferowanych materiałów drukowanych sprawiają, że firma Emerson stała się niezawodnym partnerem biznesowym współpracującym z wieloma firmami w całej Europie. Firma Emerson charakteryzuje się również łatwą dostępnością produktów posiadając szeroki zakres dystrybucji na terenie całej Polsce obejmujący 16 województw.


Produkt Roku 2019


Ciągłe rozszerzanie możliwości technologicznych oraz optymalizacja procesów produkcyjnych firmy przyczyniają się do nieustającego rozwoju, poszerzaniu zakresu usług oraz zwiększaniu jakości i bezpieczeństwa produktów. Wysoka jakość materiałów, nowoczesne i praktyczne rozwiązania oraz dbałość o bezpieczeństwo produktów oferowanych przez firmę Emerson pozwoliły na zdobycie tytułu Produktu Roku 2019, który przyznawany jest przez Certyfikację Krajową. Wyróżnionym produktem stał się Zdrowy Paragon, który w trosce o zdrowie klientów oraz środowisko w pełni pozbawiony został wszelkich szkodliwych fenoli, w tym toksycznych bisfenoli A i S. Dzięki temu Zdrowy Paragon stanowi w pełni bezpieczny produkt codziennego użytku dając również możliwość nadruk według indywidualnego zapotrzebowania i projektu graficznego.


Oferta firmy Emerson


Dzięki nowoczesnemu szeroko rozbudowanemu parkowi maszynowemu „Post-Press” firma Emerson ma możliwość produkcji różnego rodzaju produktów. W swojej ofercie posiadają materiały drukowane takie jak bilety, kupony, zdrapki, losy loteryjne, etykiety, cenówki i wszelkiego rodzaju druki specjalistyczne i firmowe, w tym druki marketingowe i reklamy. Firma Emerson oferuje również artykuły biurowe m.in. papiery komputerowe, papier ksero, papier do ploterów, druki wielowarstwowe, rolki do kas, koperty bezpieczne i kurierskie, a także inne produkty.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów