Lista produktów producenta: 

Energizer

Baterie Energizer to bardzo popularne produkty w swojej kategorii, które cieszą się uznaniem klientów w 160 krajach. Marka ta zapoczątkowały całą branżę baterii konsumenckich, gdy w 1896 roku W.H. Lawrence wynalazł pierwszą baterię. Wprawdzie była przeznaczona do telefonów domowych i ważyła 1,45 kg, jednak to nie przeszkodziło innemu wynalazcy - Conradowi Hubertowi, w zastosowaniu jej w pierwszej wynalezionej przez niego ręcznej latarce. W 1905 roku połączyli oni swoje siły i założyli firmę The American Ever Ready Company. Kolejne lata to rozwój nowych produktów, które bywały rewolucyjne dla ówczesnego świata. Firma skonstruowała również baterię do aparatów słuchowych, baterię alkaliczną, akumulatorki, a także przyjaźniejsze dla środowiska baterie bezrtęciowe.


Rodzaje baterii Energizer i inne produkty marki


W ofercie firmy znajdziemy baterie w różnych rozmiarach, które znajdą zastosowanie w zasilaniu różnego rodzaju urządzeń. Standardowe baterie AA są wykorzystywane przez nas codziennie w urządzeniach o średnim i wysokim poborze mocy, ale dostępne są również mocniejsze baterie w wersji AA Max Plus. Przydadzą się do tego również baterie typu C, które mają jednak większe rozmiary. Baterie w kształcie monety, jak A23, A76, CR2016, CR2025 i CR2032 mają małe rozmiary i stosowane są w urządzeniach, takich jak: kalkulatory, elektroniczne zabawki, w urządzeniach do pielęgnacji ciała, itp. Oprócz zwykłych baterii, firma również tworzy baterie akumulatory, które można ponownie naładować. Są one dostępne w większości rozmiarów i rodzajów, dlatego każdy z nas może ich używać w swoich urządzeniach. Do ich ładowania firma stworzyła również różnego rodzaju ładowarki, od tych do ładowania konkretnego rodzaju baterii po ładowarki uniwersalne, w których można ładować nawet kilka rozmiarów baterii.


Dlaczego baterie tej marki cieszą się takim uznaniem?


Firma jest pionierem w branży baterii i wciąż tworzy nowoczesne rozwiązania z myślą nie tylko o klientach, ale również o środowisku. Osoby używające jej produktów głównie podkreślają ich długotrwałe działanie i wysoką jakość. Czasami zdarza się, że baterie się rozlewają, ale w przypadku baterii tej marki ten problem nie występuje. W związku z tym jesteśmy pewni, że nasze urządzenia są bezpieczne. Stworzenie baterii akumulatorków pozwoliło zaoszczędzić klientom pieniądze, gdyż mogą je naładować i nie muszą za każdym razem kupować nowych baterii. Jest to również dobre dla środowiska. Baterie są dla niego szkodliwe, gdy nie utylizuje się ich w odpowiedni sposób, a zastosowanie akumulatorków pozwala zmniejszyć tego typu odpady.

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów