Lista produktów producenta: 

Esselte

Esselte to jedna z wiodących marek korporacji Acco Brands, która sprzedaje swoje produkty w ponad 100 krajach na całym świecie. Korzenie Acco Brands sięgają XIX wieku kiedy to, w 1893 powstała firma Wilson Jones. Kolejną był American Clip Company w 1903 roku oraz Swingline Company w 1925 roku. Te trzy przedsiębiorstwa zrewolucjonizowały rynek artykułów biurowych poprzez wynalezienie takich produktów jak segregator lub spinacz do papieru. Od lat 20 XX wieku Acco Brands prężnie się rozwija, tworzy nowe marki i staje się firmą globalną.


Historia marki i produkty Esselte


Marka powstała w 1913 roku z połączenia 13 szwedzkich firm poligraficznych, które utworzyły firmę SLT. Obecna nazwa została nadana w 1970 roku, od tego czasu zaczęto nabywać uznane, zagraniczne firmy jak: Leitz, Rapid lub Xyron. W 2017 firma została przejęta przez Acco Brands i jest obecnie wiodącym, światowym producentem oraz sprzedawcą materiałów biurowych dla firm i użytkowników indywidualnych.


W produktach marki bardzo dużą uwagę przykłada się do kwestii wzornictwa. Wzornictwo produktów ewoluuje i ma duży wpływ na naszą pracę. Staje się ona łatwiejsza i bardziej wygodna. Dobra estetyka poprawia nasz komfort pracy, a zastosowane ułatwienia sprawiają, że jesteśmy bardziej efektywni. Produkty biurowe są więc nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również ułatwiają pracę. Firma umożliwia również ich personalizację.


Główne produkty marki to różne rodzaje segregatorów, pudła i pojemniki do archiwizacji dokumentów, produkty do prezentacji, np. albumy ofertowe oraz do prawidłowej organizacji dokumentów w biurze, a także akcesoria biurowe.


Jakie produkty u nas kupisz?


W Biuronimo posiadamy bogatą ofertę wyrobów marki Esselte, które umożliwiają efektywną organizację pracy. Pozwolą Ci na to różnego rodzaju pojemniki na dokumenty, dzięki którym będziesz mieć łatwy dostęp do potrzebnych Ci w danym momencie materiałów. Możesz wybrać duże, plastikowe pojemniki z szufladami, pojemniki składane lub półki, które można układać jedna na drugiej. Z kolei pojemniki na teczki umożliwią wygodne zawieszenie wewnątrz nich teczek z dokumentami.


Przechowywanie dokumentów jest możliwe również dzięki segregatorom. Dostępne są zwykłe segregatory biurowe, a także segregatory konferencyjne lub ofertowe. Przeznaczona jest dla nich bogata oferta plastikowych przekładek oraz koszulek.


Do wygodnego przenoszenie dokumentów służą teczki, od najprostszych teczek z gumką po teczki segregujące lub do zawieszenia. Do archiwizacji dokumentów przeznaczone są pojemniki kartonowe. Większość produktów dostępna jest w bogatej ofercie kolorystycznej oraz w wielu rozmiarach, co umożliwia ich łatwe dopasowanie do naszych potrzeb, a także urozmaicenie wyglądu, np. biura. Można to zrobić m.in. za pomocą kolorowych koszy lub pojemników na długopisy.

Pokazuje 1 - 40 z 448 elementów