Lista produktów producenta: 

Fiorello

Fiorello to uznana marka, oferująca produkty szkolne i plastyczne. 


Należy do firmy KW trade Sp. z o.o, od 1990 roku zajmującej się importem, eksportem i dystrybucją spełniających międzynarodowe wymogi i posiadających atesty artykułów szkolnych i biurowych. 


Tworzy całą gamę artykułów kreatywnych, przydatnych zarówno w szkole, w pracy, jak i w rozwoju osobistej pasji twórczej. Znakiem charakterystycznym marki są wesołe, tęczowe opakowania, a w nich - dobrej jakości produkty służące do rysowania, malowania, lepienia, przyklejania, wyklejania, wycinania, zdobienia - słowem, do realizowania różnego rodzaju plastycznych pomysłów. Wszystko to zaś - w przystępnych cenach. 


Produkty marki Fiorello są doceniane zarówno przez klientów, jak i przez specjalistów. W 2014 roku znalazły się w Złotej Siódemce artykułów szkolno-edukacyjnych rekomendowanych przez TV EXPO za innowacyjność i najwyższą jakość. 


Jakie produkty marki Fiorello znajdziesz na Biuronimo.pl?


Na stronie Biuronimo.pl możesz zamówić farby i kredki Fiorello. Warto przy tym wspomnieć, że wszystkie z oferowanych farb są zgodne z normą CE, a ponadto - są zmywalne. Kredki natomiast spełniają wymagania Unii Europejskiej. 


A oto jakie konkretnie produkty tej marki dostępne są na naszej stronie:   • Farby plakatowe w 6 lub 12 kolorach. Każda z farb zapakowana jest w plastikowy pojemniczek o objętości 20 ml. Kolory są żywe, intensywne.

  • Farby akwarelowe w 8, 12, 16 lub 24 jaskrawych kolorach, w zestawie z nylonowym pędzelkiem.

  • Kredki ołówkowe Multikolor - grube kredki o trójkątnym przekroju. Grafit każdej z kredek jest trójkolory: żółto-czerwono-niebieski. W opakowaniu znajduje się 12 sztuk.

  • Kredki ołówkowe trójkątne Jumbo - lakierowane kredki o trójkątnym przekroju, z bardzo miękkim grafitem. Dostępne są opakowania zawierające 12, 18 lub 24 kolory.

  • Kredki świecowe - typowe woskowe kredki w jaskrawych kolorach, dobrze kryjące. Dostępne są w opakowaniach po 12 lub 24 sztuki.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów