Lista produktów producenta: 

Kensington

Biuro idealne musi być odpowiednio wyposażone. Na potrzebne sprzęty nie składają się jednak tylko komputer, biurko oraz krzesło, ale także cały wachlarz innych przydatnych akcesoriów ułatwiających pracę. Ich wytwarzaniem zajmuje się firma Kensington, której produkty znajdują się również w asortymencie sklepu internetowego Biuronimo.


Zaopatruj się u najbardziej znanych producentów


Kensington jest amerykańską firmą działającą na rynku od 1981 roku. Słynie jako wytwórca zabezpieczeń do sprzętu elektronicznego, wśród których znajduje się również znane na całym świecie gniazdo Kensington Lock. Jednak w repertuarze produktów wypuszczanych na rynek przez przedsiębiorstwo znajdują się również podstawy do monitorów komputerowych, torby do laptopów, myszy bezprzewodowe, piloty do prezentacji, podnóżki, statywy do ekranów czy podkładki pod myszy i nadgarstki. Wszystkie z wymienionych wyżej produktów mogą Państwo zakupić właśnie w Biuronimo!


Zadbaj o zdrowie swoje i Twoich pracowników


Firma Kensington, która działa na światowym rynku, jest kojarzona z produktami najwyższej jakości. Nie inaczej jest z towarami w naszym sklepie. Odpowiednio zaprojektowane sprzęty gwarantują pracownikom biurowym bardzo wysoki komfort pracy. Takie rozwiązania jak podkładki pod nadgarstki, podnóżki i podkładki pod plecy pozwalają ponadto użytkownikowi komputera na zachowanie odpowiedniej pozycji. Jest to bardzo ważne, gdy spędzamy przed monitorem po kilka godzin dziennie. Jak dobrze wiemy, niewłaściwa postawa podczas pracy przy komputerze może skutkować problemami z kręgosłupem, układem nerwowym lub krążeniem.


Ułatw życie Twoim pracownikom, zaopatrując ich w urządzenia od Kensington!


Akcesoria marki Kensington, pozwalają na dostosowanie stanowiska komputerowego do indywidualnych potrzeb pracownika. Dzięki temu, praca staje się o wiele przyjemniejsza - a co za tym idzie - jej efektywność zdecydowanie wzrasta. Dlatego kupno produktów tej firmy powinni rozważyć wszyscy przedsiębiorcy, którym zależy na wzroście wydajności działań pracowników. Nowoczesne urządzenia projektowane przez firmę odznaczają się trwałością, przez co będą mogły służyć przez wiele lat. Oznacza to, iż zakup produktów marki Kensington jest po prostu opłacalny!


Zapraszamy do kupna produktów marki Kensington!


Jak pokazują podane wyżej argumenty, zakup urządzeń firmy Kensington w sklepie Biuronimo jest bardzo opłacalny! Sprzedawane przez nas w atrakcyjnych cenach wyroby znacznie ułatwiają i uprzyjemniają pracę przy komputerze, a ich obecność sprawia, że stanowiska robocze stają się o wiele bardziej ergonomiczne!

Pokazuje 1 - 60 z 223 elementów