Papier kolorowy i wycinanki

Papier kolorowy i wycinanki

Wśród produktów, które są potrzebne każdemu dziecku, uczęszczającemu do przedszkola lub szkoły, ważną pozycję zajmują bloki, wycinanki i szkicowniki. Dzięki nim szkolne zajęcia mogą być wspaniałą przygodą, a dzieci mają okazję do wykazania się kreatywnością. W sklep internetowym Biuronimo.pl znajdą Państwo ofertę spełniającą najwyższe oczekiwania, ponieważ stawiamy przede wszystkim na jakość! 

Bloki rysunkowe i techniczne

Bez nich trudno wyobrazić sobie zajęcia plastyczne i techniczne. Przydają się każdemu dziecku także w domu. Sklep Biuronimo.pl proponuje różne rodzaje bloków - kompletując szkolną wyprawkę, trzeba pamiętać, że uczniowi potrzebny jest blok rysunkowy i blok techniczny. Blok rysunkowy jest idealny do tego, by tworzyć na nim rysunki kredkami, z kolei blok techniczny przydaje się, gdy dziecko ma stworzyć pracę przy użyciu farb lub musi przygotować jakiś model. Blok kolorowy, zarówno rysunkowy, jak i techniczny, to mnóstwo inspiracji nie tylko dla dzieci! Składając zamówienie, warto zwrócić uwagę także na wielkość kartek. Możesz wybierać spośród bloków rysunkowych i technicznych w dwóch wymiarach - A3 i A4. Bloki, które można kupić w naszym sklepie, mają podkład z grubej tektury, dzięki czemu kartki są mniej podatne na zniszczenie. 

Doskonały do szkiców 

Szkicownik jest potrzebny każdemu dziecku, które lubi rysować. Doskonalenie umiejętności może odbywać się nie tylko w domu i w szkole, ale także na wycieczce i wszędzie tam, gdzie można zaobserwować coś interesującego. Szkicowniki z plastikową spiralną okładką okazują się bardzo praktyczne - kartki z pracami są dobrze chronione przed zalaniem i uszkodzeniem. Dodatkową zaletą takich produktów jest to, że zapewniają komfort podczas rysowania. Szkicowniki z białym papierem są bez wątpienia najbardziej uniwersalne. 

Wycinanki 

Dzięki nim można stworzyć niezwykłe prace - wystarczy tylko użyć wyobraźni. Wycinając kształty z kolorowego papieru, dziecko nie tylko spędza czas na kreatywnym zajęciu, ale też ćwiczy swoje umiejętności manualne. Wycinanki są dostępne w formie zeszytu z gładkim papierem jednostronnie kolorowym - zwykłym lub samoprzylepnym. 

Bez względu na to, czy chcesz kupić blok kolorowy, czy inny produkt tej kategorii, możesz mieć pewność, że stawiasz na najlepsze marki. Herlitz i Faber-Castell to gwarancja tego, że Twoje dziecko będzie świetnie przygotowane do zajęć!

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy