Lista produktów producenta: 

Papyrus

Papyrus to wiodąca i uznana firma z branży papierniczej, która nie tylko zapewnia usługi dla branży poligraficznej, ale jest również głównym dystrybutorem papieru biurowego w Europie. Główna siedziba znajduje się w Szwecji, ale firma posiada również oddziały w 19 innych krajach. Jej celem jest nie tylko dostarczanie wysokiej jakości produktów, ale też zachowanie przy tym standardów ekologicznych. Kupując produkty marek należących do marek, takich jak: Balance, Opti, Rainbow (papier ksero kolorowy), Recy, Sky, Specials, TripleStar, DigiGold, Luxo, Multi, Focus lub Plano mamy pewność, że zostały one wykonane z przestrzeganiem zasad ochrony środowiska.


Papier ksero kolorowy - czym się charakteryzuje i do czego można go wykorzystać?


Jednym z ciekawszych produktów firmy jest kolorowy papier ksero marki Rainbow, który można wykorzystać m.in. do tworzenia ulotek, broszur, dokumentów firmowych, zaproszeń, kalendarzy, rękodzieła lub znaków. Jest to papier niepowlekany i matowy, który dostępny jest w dwóch wymiarach: 700 x 1000 oraz 920 x 650. Można go wykorzystać do druku offsetowego i sitowego, w którym należy użyć standardowych siatek o rastrze do 60l/cm.


Do papieru Rainbow należy używać farb drukarskich, które schną przez oksydację, promieniowanie UV lub absorpcję. Warto pamiętać, że w przypadku farb czysto oksydacyjnych proces ich schnięcia wynosi od 24 do 48 godzin. Papier można laminować oraz używać na nim hot-stampingu. Dodatkowo, papier można poddać różnym technikom lakierowania, tłoczenia i sztancowania. Jeśli wybierzemy lakierowanie UV, wcześniej należy wykonać testy, gdyż konieczne może być zagruntowanie podłoża. Sprzedawany w ryzach po 500 lub 250 arkuszy, papier Rainbow dostępny jest w około 50 kolorach, dzięki czemu możliwe jest tworzenie na nim wielu unikalnych projektów.


Pozostałe produkty z oferty firmy Papyrus i jej historia


Oprócz kolorowego papieru ksero, firma oferuje również biały papier kserograficzny, a także koperty, taśmy i produkty do pakowania. Wybierając jej produkty wiemy, że otrzymamy wysokiej jakości wyroby. Firma przez lata pracowała na to by stać się uznaną, światową marką. Wszystko zaczęło się w 1895 roku, gdy szwedzka dynastia Wallenbergów przejęła fabrykę papieru. W latach 80 firma zaczęła rozszerzać swoją działalność na rynki europejskie i podejmować współpracę z lokalnymi producentami papieru. Dzięki temu możliwe było stworzenie mocnej, światowej marki, która jest liderem w dostarczaniu papieru biurowego. Klienci mają do wyboru szeroki asortyment produktów, przy jednoczesnym krótkim czasie ich dostarczania.

Pokazuje 1 - 40 z 50 elementów