Brak produktów
Nie masz jeszcze konta?
Pisaki Faber-Castell z serii Connector do kolorowania i zabawy. Umieszczone w wygodnej, plastikowej walizce
155560
Connector
okrągły
standardowe /cienkie/
6+
155538
Connector
kolorowy
okrągły
Pisaki Faber Castell z serii Connector do kolorowania i zabawy. Umieszczone w metalowym pojemniku w kształcie piłki
Dostawa 3 - 7 dni
155533
Connector
kolorowy
okrągły
Pisaki Faber Castell z serii Connector do kolorowania i zabawy. Umieszczone w metalowym pojemniku w kształcie ciężarówki.
Dostawa 3-7 dni
155520
Connector
kolorowy
okrągły
Pisaki Faber-Castell z serii Connector do kolorowania i zabawy. Umieszczone w kartonowym pudełku.
Produkt niedostępny
155536
Connector
kolorowy
okrągły
Pisaki Faber Castell z serii Connector do kolorowania i zabawy. Umieszczone w metalowym pojemniku w kształcie pirackiej skrzyni.
Produkt niedostępny
155537
Connector
kolorowy
okrągły
Pisaki Faber Castell z serii Connector do kolorowania i zabawy. Umieszczone w metalowym pojemniku w kształcie torebki
Dostawa 3 - 7 dni
155545
Connector
kolorowy
okrągły
Pisaki Faber-Castell z serii Connector do kolorowania i zabawy. Umieszczone w metalowym pojemniku. Faber-Castell Connector Filzstift Paralleltechnik from Faber-Castell AG on Vimeo.
Produkt niedostępny
155534
Connector
kolorowy
okrągły
Pisaki Faber-Castell z serii Connector do kolorowania i zabawy. Umieszczone w metalowym pojemniku w kształcie szkatułki. Faber-Castell Connector Filzstift Paralleltechnik from Faber-Castell AG on Vimeo.
Dostawa 3-7 dni
155532
Connector
kolorowy
okrągły
Pisaki Faber-Castell z serii Connector do kolorowania i zabawy. Umieszczone w metalowym pojemniku w kształcie autobusu. Faber-Castell Connector Filzstift Paralleltechnik from Faber-Castell AG on Vimeo.
Produkt niedostępny
Kredki Bambino - wysokiej jakości, oryginalne kredki, które towarzyszą dzieciom od pokoleń. Wyróżniają je wyjątkowo intensywne i nasycone kolory oraz doskonałe krycie powierzchni.
Przekładki kartonowe Esselte 1/3 A4 Maxi - przeznaczone do najprostszego segregowania dokumentów. Długość przekładki jest odpowiednia do naniesienia opisu zawartości, widocznego nawet po zamknięciu segregatora.
Długopis Bic Orange Original - najbardziej znany długopis jednorazowy, w rozpoznawalnej, pomarańczowej obudowie.
Klasyczne akwarele Faber-Castell w wyraźnych i nasyconych kolorach