Podstawki i ramiona do monitora

Podstawki pod monitor zapewniają komfort pracy, który jest istotny szczególnie wtedy, gdy swoją pracę wykonujemy w biurze lub domu lecz wymaga ona ciągłego kontaktu z komputerem. Oprócz wyboru odpowiedniego biurka czy fotela warto zadbać też do dobre dopasowanie pozycji monitora do naszych oczu.

Ergonomia pracy

Pomimo że w krótkim czasie możemy tego nie odczuć, nasz kręgosłup, szyja czy oczy męczą się wykonując pracę w źle dopasowanym środowisku. Po dłuższym okresie, masz organizm zacznie o sobie dawać znać w związku ze znacznym przeciążeniem. W pracy siedzącej jest więc bardzo istotne, aby zapewnić sobie odpowiedni komfort. Właściwy fotel i odpowiednio dobrane biurko nie zawsze są nam dane, szczególnie gdy pracujemy w biurze. Warto więc pomyśleć o podstawce pod monitor, która nie tylko zapewni nam odpowiedni komfort, ale poprawi też jakość pracy. Organizm będąc w wygodniejszej i naturalniejszej pozycji, będzie wydajniejszy i bardziej zrelaksowany.

Stabilność klasycznych podstawek

W naszym sklepie dostępnych jest wiele modeli podstawek pod monitor firm Fellowes i Kensington.. Te klasyczne oferują podniesienie monitora na optymalną wysokość oraz niejednokrotnie wybór najlepszego kąta nachylenia. Specjaliści uważają, że zwykle brakuje nam średnio około 10 cm do odpowiedniej wysokości monitora. Jednak w celu dostosowania wymiarów do naszych potrzeb warto zaopatrzyć się w podstawkę, która daje możliwość regulacji. Dodatkowa przestrzeń pod monitorem z powodzeniem może służyć do przechowywania potrzebnych dokumentów, pieczątek czy innych przedmiotów biurowych. Niektóre modele posiadają też dodatkowe małe szuflady, ułatwiające organizację.

Podstawki pod monitor zapewniające mobilność

Dla osób, których praca cechuje się koniecznością dużej mobilności ekranu, idealne sprawdzi się ruchoma podstawka pod monitor. W celu dopasowania monitora do pola widzenia, podstawki oferują kąt obrotu nawet do 360°, dzięki czemu zawsze będzie on w zasięgu wzroku. Jeszcze większe możliwości przemieszczenia zapewni uchwyt do monitora montowany na ścianie. Zapewni on praktycznie nieograniczoną swobodę ruchów i właściwe dopasowanie.

Ważne w wyborze podstawki pod monitor jest jednak miejsce jej docelowego zastosowania, a raczej jego powierzchnia. Na małej przestrzeni lepiej poradzi sobie klasyczna, statyczna wersja natomiast gdy miejsca jest więcej lepszym wyborem okazać się może obrotowa. Podstawki pod monitor idealnie sprawdzą się też jako element wystroju wnętrza. Dostępne w różnym designie i kolorach doskonale wpiszą się w każdą aranżacje, a wykonanie z dobrych materiałów pozwoli na użytkowanie przez lata.

Pokazuje 1 - 60 z 109 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy