Lista produktów producenta: 

Rexel

Rexel to firma o 75-letniej historii nowatorskiego i doskonałego jakościowo wzornictwa, której pozycja na rynku artykułów biurowych pozostaje niezachwiana. W ich obszernym portfolio oferowanych produktów znajdziemy mnogość różnorodnych sprzętów biurowych - między innymi niszczarki, zszywacze, dziurkacze, trymery i laminatory.


Doskonałej jakości produkty firmy przydają się przy biurowej pracy, sprawiając, że jest łatwiejsza, szybsza i bardziej efektywna - niezależnie od tego, czy praca wykonywana jest w domu, czy w dużym biurze.


W naszym sklepie można kupić wybrane artykuły biurowe z oferty firmy oraz różnorodne wymienne akcesoria, które pozwolą cieszyć się sprzętem dłużej, w pełni wykorzystując jego możliwości.


Gilotyny biurowe


Gilotyny firmy Rexel zaskakują przemyślanym designem, a równocześnie cechują się wytrzymałością i bardzo bezpieczną konstrukcją. Osłona zabezpieczająca i blokada ostrza chronią użytkownika sprzętu przed nieumyślnym zranieniem się, a stalowe ostrza pozwalają na precyzyjne cięcia aż do 15 arkuszy w tym samym czasie. Wykorzystanie światła laserowego sprawia, że wyrównanie papieru i wykonanie precyzyjnego cięcia jest dużo prostsze niż przy użyciu innego sprzętu.


Trymery biurowe


Trymery oferowane przez firmę Rexel są lekkie, uniwersalne i wielofunkcyjne. Oferują możliwość cięcia jednorazowo kilku kartek naraz, a dzięki kilku różnym opcjom użycia trymerów papier może być cięty na różne sposoby: po linii prostej oraz linii falistej. Trymery pozwalają też na wykonanie cięcia techniką perforowania. Dzięki starannemu zaprojektowaniu urządzenia wykonanie precyzyjnego cięcia jest nie tylko bardzo proste, ale też bezpieczne.


Niszczarki biurowe


Niszczarki Rexel to maszyny głównie przystosowane do pracy w domu lub w biurze. Oferują aż siedem stopni bezpieczeństwa, a stalowe noże wykorzystywane do zniszczenia dokumentów dają gwarancję ich niezawodności. Niektóre modele, dzięki silnikowi przystosowanemu do nieprzerwanej pracy i automatycznemu podajnikowi papieru, sprawdzą się również w większych biurach i w firmowych archiwach.


Niszczarki projektowane są przez wykwalifikowanych designerów, którzy dbają o stylistykę sprzętu. Dzięki temu są nie tylko praktycznym wyposażeniem biura, ale dzięki przemyślanej i eleganckiej formie, służą także za ozdobę biurowej przestrzeni.




Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów