Kategorie

Niszczarki HSM porównanie serii Shredstar

Autor     gru 9, 2020     Wszystkie , Porady , Sprawy biurowe    0 Komentarzy
Niszczarki HSM to lider rynku niszczarek specjalizujący się w profesjonalnych urządzeniach....
Biuronimo.pl
Niszczarki HSM porównanie serii Shredstar

Firma HSM jest obecnie liderem na rynku, który specjalizuje się w produkcji najlepszych niszczarek do papieru na rynku. Jego ugruntowana pozycja i jakość, której można spodziewać się jako standardu w urządzeniach, sprawia, iż z roku na rok zyskuje ona kolejnych zwolenników. Warto przyjrzeć się niektórym modelom i porównać ze sobą rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w codziennym użytku.

Ciekawe niszczarki HSM, które są warte polecenia

HSM od swojego powstania wydało już naprawdę dużo urządzeń. Trzeba w takim razie przyjrzeć się niektórym, popularniejszym typom i spróbować uzgodnić, które z nich będzie najlepszą opcją dla danej działalności. Niszczarki są do nabycia na stronach Biuronimo.pl

Niszczarka Shredstar X10 – 470 złotych

Najtańszy ze wszystkich, prezentowanych produktów. Shredstar X10 jest dobrym rozwiązaniem dla osób dysponujących niewielkim budżetem finansowym.

Do zalet niszczarki na pewno należy cichy tryb pracy, który może nie rozpraszać innych osób, które przebywają w tym samym pomieszczeniu. Urządzenie posiada również specjalne okienko, pozwalające kontrolować stan aktualnie zapełnionego pojemnika, co jest bardzo pomocne w przypadku posiadania sporej ilości dokumentów.

Jedną z ciekawszych opcji jest także specjalny czujnik, który włącza cofanie automatyczne i sprawia, że papier ma małą szansę zacięcia się w środku.

Niszczarka Shredstar X8 – 487 złotych

Nieco więcej od poprzedniej niszczarki kosztuje inny model z serii. Nadal w dość przystępnej cenie wyróżnia się w nim naprawdę mocne pocięcie niszczonych dokumentów, które zapewnia najwyższą jakość utajniania wrażliwych informacji.

Dodatkowo do niszczarki zostało dodane specjalne wejście, które oprócz samych dokument pozwoli też na zniszczenie różnego rodzaju płyt CD/DVD, które nie powinny wpaść w niepowołane ręce. Jest ona więc szczególnie dobrym rozwiązaniem dla małych firm z branży informatycznych.

Niszczarka Shredstar X13 – 860 złotych

W wyższym zakresie cenowym osoby dysponujące większym budżetem mogą liczyć na bardziej zaawansowane rozwiązania, w przypadku zapewnienia skutecznej poufności danych swoich klientów.

Do urządzeń bardziej profesjonalnych zalicza się model Shredstar X13. W przeciwieństwie do swoich poprzedników niszczarka oferuje cięcie papieru, płyt CD/DVD, jak i tym razem nieco mocniejszych kart plastikowych.

Firmie HSM udało się połączyć dobrą jakość działania z nadal cichym trybem niszczenia, który w przypadku rzeczy niepapierowych jest o wiele trudniejszy do uzyskania. Nie ma także potrzeby jej włączania, gdy wbudowana w otwory auto komórka automatycznie wykryje obiekt, który do nich włożono.

Oprócz tego producent wyposażył ją w specjalne kółka, które pomagają w przemieszczaniu.

Niszczarka Shredstar X15 – 1372 złote

W przypadku potrzeby posiadania najbardziej zaawansowanego sprzętu HSM do najcięższych rozwiązań zaprojektował model X15, który gwarantuje wydajność nawet przy dużej ilości niszczonych rzeczy. 

Oprócz wcześniej wymienionych funkcjonalności całość posiada specjalne pojemniki, które pozwalają na segregację zniszczonego materiału.

W dodatku zamontowane czujniki pozwalają na kontrolę działania urządzenia, które może niekiedy ulec przegrzaniu albo przepełnieniu, ze względu ilości wprowadzonych rzeczy.

Podsumowanie

Niszczarki z serii Shredstar już nie raz udowodniły swoją skuteczność jako jedna z najpopularniejszych marek, która posiada ogromny zestaw niszczarek na rynku. Kolejne produkty od HSM będą coraz to bardziej udoskonalane na podstawie uwag klientów, dzięki czemu szybkość i precyzja niszczenia wzrośnie jeszcze bardziej.

Powiązane produkty

Wstaw komentarz

Imię: *
E-mail: * (niewidoczny)
Strona WWW: (URL z http://)
Komentarz: *
Wpisz kod