Kategorie

Niszczarki HSM Securio - porównanie

Autor     gru 12, 2020     Porady , Sprawy biurowe    0 Komentarzy
Niszczarki HSM Securio to najwyższa niemiecka jakość. Wszystkie modele objęte są trzyletnią gwarancją....
Biuronimo.pl
Niszczarki HSM Securio - porównanie

Czasami potrzebujemy pozbyć się dokumentów z różnych powodów. Nie chcemy również aby ich treść była dalej widoczna. Dlatego też zaczynamy rozglądać się za odpowiednim modelem niszczarki do dokumentów, która spełni nasze oczekiwania. Starsze modele niszczarek niszczyły jedynie ich papierowe wersje, obecne nowsze modele mają większy zakres. Dobrze radzą sobie także z różnego rodzaju płytami czy metalowymi spinaczami. 

Niszczarki dokumentów - co to takiego?

Niszczarka do dokumentów, jak nazwa wskazuje, służy do niszczenia dokumentów. Wykonuje to jednak tak, aby ich treść i zawartość nie była widoczna. Dzięki jej pomocy możemy być pewni że nasze wrażliwe lub poufne dane nie wpadną w ręce osób trzecich. Można ich używać zarówno w profesjonalnym biurze, jak i w domowym zaciszu. Niszczarki tną dokumenty w różny sposób i jest to:

  • forma pasków
  • ścinki
  • mikrościnki

W zależności od wybranego rozwiązania, najmniej praktycznym jest forma pasków, które w zasadzie nadają się do ponownego skompletowania. Inaczej sprawa wygląda w przypadku ścinków i mikrościnków. Dają one o wiele bardziej odpowiednie rozwiązania.

Porównanie niszczarek

Niszczarki HSM Securio to najwyższa niemiecka jakość. Wszystkie modele objęte są trzyletnią gwarancją. Seria B to modele do użytku biurowego, natomiast seria P to system z napędem i sterowaniem do najskuteczniejszego niszczenia dokumentów. Oto nasze porównanie poszczególnych modeli.

Jest to bardzo mocny model, który zawierający w sobie napęd i sterowanie- IntellignetDrive. Niszczy zarówno klasyczne dokumenty, metalowe spinacze i zszywki jak i różnego rodzaju karty, w tym karty plastikowe. Jest to o wiele bardziej rozbudowane rozwiązanie do sprawnej i profesjonalnej pracy. Tnie wszelkie dokumenty w system ścinek.

Dobra niszczarka do użytku domowego jak i przez małe grupy pracownicze. Ścina w bardzo wygodne mikrościnki, dzięki temu mamy pewność, że nasze dokumenty są w pełni bezpieczne. Nie tnie natomiast kart plastikowych i spinaczy. Posiada funkcję wykrywania metalu. Zawiera również napęd i sterowanie IntelligentDrive.

Zwiększone bezpieczeństwo dla ważnych danych. Doskonała do niszczenia dokumentów ze szczeliną podawczą 400mm. Niszczarka przeznaczona do użytkowania przez niedużą liczbę osób. Niszczy tylko dokumenty w formie papierowej, w wygodną formę mikrościnek.

Niszczarka tnie zarówno dokumenty papierowe jak i zszywacze i spinacze. Natomiast nie nadaje się do cięcia kart plastikowych. Posiada system automatycznego oliwienia. Tnie dokumenty w formę wygodnych mikrościnek. Dobra do użytku przez małe grupy.

Dobra niszczarka dla grup od 5-8 osób. Tnie do wygodnej formy mikrościnek różnego rodzaju dokumenty i zszywki, dzięki szczelinie podawczej 310 mm niszczy także arkusze DIN A3. Nie tnie kart plastikowych.

Bardzo dobra niszczarka, tnie zarówno dokumenty klasyczne, jak i zszywacze czy karty plastikowe. Posiada system automatycznego oliwienia. Rodzaj cięcia w tym przypadku to ścinki. Oferuje w pełni cichą pracę.

Niszczarki HSM - który model wybrać?

W zależności od naszych potrzeb, warto wybrać odpowiednie rozwiązanie. Niszczarki HSM Securito serii P dobrze sprawdzą się do profesjonalnego użytku w miejscu pracy. W zależności od szukanych przez nas rozwiązań, warto rozważyć podane przez nas propozycje. Natomiast do wygodnej pracy biurowej bądź też użytku domowego, najlepiej sprawdzi się seria B dla niszczarek HSM. Mamy do wyboru różny zakres pracy oraz jego formę. Wszelkie kwestie techniczne należą bowiem do naszych upodobań i potrzeb. Wszystkie oferowane niszczarki odznaczają się świetną jakością użytych komponentów oraz pracy. Sprawdź naszą ofertę produktową i wybierz idealny model dla siebie.

Powiązane produkty

Wstaw komentarz

Imię: *
E-mail: * (niewidoczny)
Strona WWW: (URL z http://)
Komentarz: *
Wpisz kod