Kategorie

Avery Zweckform

Autor     cze 22, 2021     Wszystkie , Sprawy biurowe    0 Komentarzy
Avery Zweckform jest firmą, posiadającą niezwykle szeroki asortyment produktów, które przydadzą się...
Biuronimo.pl
Avery Zweckform

Początek działalności - jak wyglądał?

Wszystko zaczęło się od pierwszej etykiety samoprzylepnej, która została stworzona w 1935 roku w USA. To właśnie tam Stan Avery założył pierwszą na świecie firmę, która zajmowała się produkcją etykiet. Biznes rozwijał się niezwykle szybko. Ludzie wykazywali ogromne zainteresowanie produktami, dlatego konieczne było otwieranie kolejnych oddziałów firmy. Jednocześnie w 1946 roku w Niemczech powstała działalność Zweckform, która to później nie tylko rozpoczęła współpracę z Avery, ale również połączyła się z nią, tworząc tym samym nową markę - Avery Zweckform. Od tego czasu firma znana jest właśnie pod tą nazwą.

Jakie produkty oferuje Avery Zweckform?

Pierwsze, co przychodzi do głowy, to oczywiście etykiety, natomiast warto wiedzieć, że firma może pochwalić się szeroką ofertą produktów z kategorii biurowo-papierniczej. Jakie są to produkty? Między innymi: wizytówki, identyfikatory, papiery uniwersalne oraz specjalistyczne, folie, notesy i wiele, wiele innych. 

Z pewnością najbardziej zaskakujący jest jednak wybór etykiet, które oferuje Avery Zweckform. Do wyboru mamy nie tylko uniwersalne, usuwalne, poliestrowe, znamionowe, czy też przemysłowe, ale również te, które sprawdzą się na butelki i słoiki oraz nośniki danych. Warto jednak wiedzieć, że to nie wszystko, co może zaoferować firma w kwestii etykiet, bowiem oferta jest znacznie większa, a znalezienie odpowiedniego materiału, który posłuży do opisania konkretnego przedmiotu, jest niezwykle proste. Szeroka gama rozmiarów i materiałów, z których wykonane są etykiety, a także możliwość ich personalizacji, dzięki darmowemu oprogramowaniu, pozwala na stworzenie spersonalizowanych oraz estetycznych oznaczeń. Warto przyjrzeć się produktom na stronie https://biuronimo.pl/avery-zweckform-14.

Warte wspomnienia są również wizytówki i karty okolicznościowe, które oferuje Avery Zweckform. Dzięki gotowym rozwiązaniom możliwe jest wydrukowanie takiej ilości wizytówek, jaka tylko okaże się potrzebna. Do wyboru są wizytówki dwustronne, dwustronne z mikroperforacją, wizytówki przeznaczone na stół, czy też karty katalogowe lub kartki pocztowe. Wybór jest więc niezwykle duży i każdy będzie w stanie znaleźć rozwiązanie idealne dla siebie.

Nowość od Avery Zweckform - folie antydrobnoustrojowe

Obecne czasy niestety niosą za sobą duże ryzyko zakażenia wirusami, bakteriami oraz różnego rodzaju zarazkami. Z tego właśnie powodu powstała folia samoprzylepna antydrobnoustrojowa, której celem jest ochrona przed zakażeniem drobnoustrojami, m.in. np. koronawirusem. Etykieta wyposażona jest w powłokę antybakteryjną, której celem jest zapewnienie ochrony poprzez efekt samosterylizacji. Folia wykorzystuje światło, dzięki któremu możliwe jest za pomocą procesu fotodynamiki - wyeliminowanie drobnoustrojów, które znajdują się na powierzchni folii. 

Folia antydrobnoustrojowa od Avery Zweckform pozwala na usunięcie z powierzchni aż 99,9% wirusów, bakterii oraz zarazków. Warte zauważenia jest również to, że folia posiada roczną gwarancję skuteczności. Z pewnością jest to produkt, który ze względu na aktualną sytuacją na świecie, zyskuje ogromną popularność.

Avery Zweckform jest więc firmą, która od ponad 80 lat idzie z duchem czasu i dostosowuje się do otaczających nas wszystkich warunków.

Powiązane produkty

Wstaw komentarz

Imię: *
E-mail: * (niewidoczny)
Strona WWW: (URL z http://)
Komentarz: *
Wpisz kod