Kategorie

Niszczarki biurowe i osobiste - przegląd niszczarek cz. 2

Autor     paź 28, 2021     Wszystkie , Porady , Sprawy biurowe    0 Komentarzy
Wybierając niszczarki biurowe, chcemy mieć pewność, że urządzenia te będą niezawodne, posłużą przez...
Biuronimo.pl
Niszczarki biurowe i osobiste - przegląd niszczarek cz. 2

Wybór odpowiedniego sprzętu do pracy w biurze, czy w domu, nie jest łatwym zadaniem, z uwagi na ogrom dostępnych możliwości i pojawiające się stale nowe propozycje. Wybierając niszczarki biurowe, chcemy mieć pewność, że urządzenia te będą niezawodne, posłużą przez długie lata, a przy tym zapewnią wysoką jakość niszczenia dokumentów. Szczególnie ważne przy wyborze odpowiedniego sprzętu z tej kategorii, jest sprawdzenie poziomu ich tajności, bo to ono uniemożliwia pozyskanie danych, ze zniszczonych dokumentów, przez osoby trzecie. Dobra niszczarka biurowa, to doskonała jakość cięcia dokumentów, wykorzystywana np. przy niszczeniu starych wyciągów bankowych, faktur, niezrealizowanych recept, a nawet danych na nośnikach CD i dyskietkach. Szukając idealnego sprzętu do biura, czy domu, warto stawiać na sprawdzone marki, których renomę i jakość potwierdzają zadowoleni klienci. 

 

Niszczarki Rexel - lider w dziedzinie produktów biurowych

Firma Rexel od przeszło 35 lat prężnie działa na rynku producentów maszyn, a jej urządzenia sprzedawane są w 74 krajach na całym świecie. W ofercie marki dostępnych jest wiele rodzajów niszczarek biurowych, które różnią się od siebie poszczególnymi parametrami. Przede wszystkim ich produkty można podzielić na dwie kategorie, mianowicie linię Auto+ oraz linię Promax. 

Linia Priomax charakteryzuje się zaawansowanym systemem wentylacji, występującym w produktach z tej kategorii. Taki system sprawia, że niszczarki biurowe mogą pracować nawet przez kilka godzin, bez ryzyka przegrzania, a co za tym idzie - awarii. Modele tej linii, różnią się swoją wielkością, w zależności od potrzeb, a przy tym, poza niszczeniem papieru, są też odporne na spinacze, zszywki oraz plastikowe karty. 

Linia Auto+ charakteryzuje się zastosowaniem automatycznego podajnika papieru, który znacznie przyspiesza i usprawnia proces niszczenia dokumentów. Dodatkowo, w celu osiągnięcia jeszcze lepszych zabezpieczeń, możliwe jest zaszyfrowanie urządzeń z tej serii, w chwili, w której niszczy ona dokumenty o wyjątkowej poufności. W zależności od konkretnego modelu, w urządzeniach z tej serii dostępne są różne poziomy zabezpieczeń. 

 

Niszczarki Wallner - szeroki wybór modeli do domu i do biura

Firma Wallner powstała w 1991 roku i od tego czasu stale się rozwija. Jej produkty znane są nie tylko z wysokiej jakości, ale także z estetyki wykonania, przez co urządzenia tej marki, cenione są zarówno w biurach, jak i w prywatnych domach. W swojej ofercie mają propozycje z różnych kategorii cenowych, dzięki czemu każdy znajdzie model na własną kieszeń. Dodatkowym atutem może być elegancki design, który wkomponuje się w każde wnętrze. Różne modele, charakteryzują się innymi parametrami, takimi jak np. ilość kartek, które można zniszczyć za jednym razem. Możliwe jest znalezienie tańszych rozwiązań, które przyjmują jednorazowo 18 kartek, ale są i takie, które bez problemu poradzą sobie nawet z 32. Urządzenia te są też niezwykle wytrzymałe, przez co posłużyć mogą przez długie lata, bez konieczności wymieniania ich na nowe. 

 

Niszczarki Kobra - włoska jakość w branży sprzętu biurowego

Linia niszczarek Kobra, dotyczy produktów znanej włoskiej firmy Elcoman, będącej światowym liderem w dziedzinie bezpieczeństwa dokumentów i danych oraz profesjonalnego niszczenia. Rocznie, firma ta sprzedaje nawet do 150 000 sztuk niszczarek biurowych, które są rozprowadzane w przeszło 90 krajach. Ponownie są to urządzenia, które w zależności od modelu, nie niszczą jedynie papieru, ale także metalowe zszywki, spinacze, czy płyty CD. Ich monolityczne noże tnące, będące niejako wizytówką niszczarek Kobra, opatrzone są aż 20-letnią gwarancją, która sprawia, że firmie tej zaufało tak wielu konsumentów na całym świecie. Dodatkowo każdy model w całości zostaje zaprojektowany we Włoszech, co przekłada się na doskonałe technologie i nowoczesny wzór, który idealnie sprawdzi się w każdym biurze, zarówno w tych niewielkich, jak i w olbrzymich przedsiębiorstwach. 

 

Niszczarki EBA - niemiecka precyzja i niezawodność

Firma EBA, a dokładnie EBA Krug & Priester GmbH & Co, to ceniona na rynku niszczarek biurowych, niemiecka marka. W 1935 r. wypuściła na rynek swoją pierwszą niszczarkę i od tego czasu stale rozwijała się w tej branży, co pozwoliło na otrzymanie w 2008 r. nagrody w dziedzinie designerstwa. To co wyróżnia niszczarki EBA, to elegancki, nowoczesny styl, a także duża niezawodność. Zastosowany Innowacyjny System Zapewnienia Bezpieczeństwa sprawia, że do awarii urządzeń EBA nie dojdzie nawet w przypadku, w którym użytkownik umieści w niszczarce większą liczbę kartek, niż ta zalecana przez producenta. Urządzenia te stanowią doskonałą propozycję dla osób, którym zależy na gwarancji zniszczenia poufnych danych, niezależnie od warunków pracy. 

 

Niszczarki Dahle - najnowsze technologie w twoim miejscu pracy

To co wyróżnia produkty marki Dahele, to stawianie na jak najnowsze technologie, wykorzystywane przy produkcji ich nowoczesnych niszczarek. Za flagową technologię tych urządzeń, uznawana jest opcja CleanTEC®, która pozwala na wyeliminowanie mikropyłów unoszących się w powietrzu, dzięki wmontowanemu systemowi filtrów. Chcąc ułatwić klientom wybór najlepszego rozwiązania, firma Dahele podzieliła swoje produkty, w zależności od obszaru zastosowania, ochrony przed zapyleniem, jak i miejsca pracy urządzenia. To tylko niektóre z fenomenalnych rozwiązań tego producenta, z którymi koniecznie warto się zapoznać, przy wyborze idealnych niszczarek biurowych, dostosowanych do własnych potrzeb. 

 

Niszczarki Leitz - urządzenia, które dobrze wykonują swoją pracę

Motto marki Leitz, to "job well done", a zatem "dobrze wykonana praca". Marka należy do grupy ACCO Brands, a oferowane przez nią niszczarki, to urządzenia, które idealnie sprawdzą się zarówno na użytek prywatny, jak i służbowy. W swojej ofercie mają modele z różnych półek cenowych, dzięki czemu ich rozwiązania dostępne są dla każdego. To, co ułatwia podjęcie wyboru, to podział na dwie zasadnicze kategorie - linię Leitz IQ Home oraz linię Leitz IQ Office. 

Linia Leitz IQ Home - to idealne rozwiązania do domu, bądź niewielkich biur, czy gabinetów specjalistycznych. Charakteryzują się niewielkim rozmiarem, a przy tym radzą sobie nie tylko z papierem, ale także ze spinaczami i zszywkami. Posiadają dodatkowe technologie, takie jak zapobieganie zaginaniu się dokumentów. 

Linia Leitz IQ Office - to rozwiązania przystosowane do znacznie wydajniejszej pracy, z jaką spotkać można się w biurach i przedsiębiorstwach. W zależności od modelu, dostępne są różne parametry, które można dostosować do własnego miejsca pracy. Dużą zaletą tych urządzeń, jest niski poziom emitowanych hałasów, osiągany bez konieczności oliwienia ostrzy. 

 

Powiązane produkty

Wstaw komentarz

Imię: *
E-mail: * (niewidoczny)
Strona WWW: (URL z http://)
Komentarz: *
Wpisz kod