Śniadaniówki do szkoły

Śniadaniówki szkolne spełniają dziś nie tylko funkcję praktyczną. Stanowią również idealne gadżety, które można z satysfakcją eksponować podczas przerw w lekcjach lub w czasie podróży. Aby te niezbędne plastikowe pudełka na drugie śniadanie, dedykowane głównie (ale, nie tylko) młodszym i starszym uczniom, spełniały należycie swoje zadanie, muszą być odpowiednio zaprojektowane- nie tylko pod kątem technicznym, ale również pod względem wyglądu. Śniadaniówka, którą nasze dziecko chętnie włoży do plecaka, ma przede wszystkim zapewnić optymalne warunki przechowywania przygotowanych przez rodziców posiłków, ale też sprawić, by młodzi adepci nauki z ochotą prezentowali swoje drugie śniadanie szkolnym kolegom i spożywali je z przyjemnością.

Idealna śniadaniówka do szkoły

Śniadaniówki są niezbędnym wyposażeniem każdego dziecięcego czy młodzieżowego plecaka. Solidnie wykonane, z materiałów wysokiej jakości, o optymalnej pojemności i jednocześnie miłym dla oka wyglądzie, stanowią najlepszy, najbezpieczniejszy i najbardziej higieniczny sposób przechowywania żywności. Idealne śniadaniówki do szkoły powinny charakteryzować się przede wszystkim jak największą wytrzymałością. Taką, która pozwoli na jak najdłuższe użytkowanie w szkolnych, nie zawsze łatwych warunkach. Powinny posiadać odpowiedni kształt i zapewnić maksymalną pojemność przy zachowaniu odpowiednich wymiarów, aby nie zajmowały zbyt dużo miejsca w szkolnym plecaku.

Nasza oferta

Oferujemy naszym Klientom śniadaniówki do szkoły marki Herlitz wykonane precyzyjnie, solidnie oraz z dbałością o detale. Podwójna komora pozwoli, w sposób bezpieczny i higieniczny, komponować zdrowe i urozmaicone posiłki złożone z ulubionych przekąsek dziecka: kanapek, warzyw, owoców bądź bakalii. Trwałe zamknięcie na zatrzask gwarantuje szczelność i komfort użytkowania, bez względu na warunki zewnętrzne. Odpowiednio wyważony kształt sprawia, że pojemnik bez problemu zmieści się w plecaku. A dzięki użyciu specjalistycznych materiałów pojemnik jest lekki i wygodny, a posiłki w nim przechowywane - świeże i zdrowe. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo dwa modele śniadaniówek szkolnych w dwóch modnych kolorach: różowym, który z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających dziewczynek, oraz niebieskim, idealnym dla chłopców.

Pokazuje 1 - 60 z 60 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy