Lista produktów producenta: 

St.Majewski

St.Majewski - 127 lat historii


W 1889 roku powstała w Pruszkowie fabryka ołówków. Od tego czasu już kilka pokoleń dzieci i dorosłych korzysta z produktów St.Majewski. Marki takie jak Bambino i Unipap są znane nie tylko w Polsce, ale i na świecie.


Historia firmy


Założycielem firmy, od którego nazwiska wzięła swą nazwę firma, był inżynier Stanisław Jan Majewski. Produkty z pierwszej fabryki ołówków w Królestwie Polskim, od samego początku były znane na całym świecie ze swej wysokiej jakości. Potwierdza to złoty medal dla ołówków technicznych "Polonia 340", zdobyty w 1937 roku na Wystawie Światowej w Paryżu.


Pierwsza Wojna Światowa nie oszczędziła fabryki. Uszkodzenia, jakkolwiek poważne, udało się szybko naprawić, dzięki ciężkiej pracy całej załogi. Od tego czasu fabryka działa nieprzerwanie. Rok 1948 to upaństwowienie firmy i zmiana nazwy w kolejnych latach na: Pruszkowskie Zakłady Produktów Biurowych. Powrót do poprzedniej nazwy był możliwy dopiero w 1995 roku, po jej sprywatyzowaniu. Ostatnie, ponad 20 lat, to prężny rozwój firmy, fuzja z fabryką "Unipap" i zdobycie pozycji lidera na rynku artykułów szkolno-biurowych. Dzięki temu, kolejne pokolenia mogą korzystać z wysokiej jakości produktów St.Majewski.


Produkty szkolne i biurowe


W ofercie producenta znajdują się dobrze znane wszystkim marki, takie jak kredki Bambino lub zeszyty Unipap. Powstają nowe kolekcje, atrakcyjne dla dzieci i młodzieży, które sprawiają, że czas spędzony w szkole i na nauce jest kolorowy i ciekawy. W ofercie Biuronimo, każde dziecko w wieku szkolnym, znajdzie dla siebie plecak i piórnik marki St. Right, jednej z marek St. Majewski. Bogate wzornictwo i jakość wykonania, najważniejsze cechy dla dzieci i ich rodziców, to główne atuty produktów St. Right. Plecak z czterema komorami i zewnętrznymi kieszeniami pomieści wszelkie potrzebne książki i materiały. Usztywnione i wyprofilowane plecy będą komfortowe dla kręgosłupa, a wodoodporny materiał sprawdzi się w każdych warunkach atmosferycznych.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.