Taśmy klejące

Trudno wyobrazić sobie firmę, w której wyposażeniu brakuje taśm klejących. Są one niezbędne w każdej branży. Przydatne okazują się również w domach. Wśród wielu dystrybutorów trudno wyodrębnić tych, którzy naprawdę godni są uwagi i zaufania. Biuronimo z pewnością do takich należy.

Rodzaje taśm

Producent SCOTCH oferuje taśmy klejące w dwóch podstawowych kolorach – brązowym i przezroczystym. Obie te wersje występują w szerokości 50 mm. Tego rodzaju taśmy doskonale sprawdzą się do zaklejania pudełek o różnych gabarytach. Poprzez odpowiednią szerokość zapewniają odpowiednie i trwałe sklejenie skrzydeł pudełek. Oczywistym jest fakt, iż firmy produkcyjne nierzadko organizują wysyłki przedmiotów o różnych wagach. Dla paczek o mniejszych wymiarach zalecane są taśmy klejące o szerokości 19 mm. Wszystkie produkty o wspomnianych szerokościach różnią się długością całkowitą. Ciekawymi rozwiązaniami są te dwustronne oraz usuwalne.

W asortymencie sklepu istnieje możliwość zaopatrzenia się w taśmy klejące przeznaczone do montażu. Do ich zamocowania zbędne są narzędzia służące przytwierdzaniu do ścian. Ponadto posiadają niewątpliwe walory estetyczne. Miejscem ich zastosowania mogą być łazienka, kuchnia i pozostałe pomieszczenia w domu oraz pracy. Niektóre modele dostępne są w zestawach z podajnikiem.

Produkty marki TESA

W skład asortymentu marki TESA wchodzą taśmy samoprzylepne, pakowe, maskujące oraz uniwersalne – znajdujące zastosowanie w różnych sytuacjach. Szerokości wszystkich rodzajów wahają się od 12 do 59 mm. Taśmy samoprzylepne charakteryzują się wysokim poziomem wytrzymałości oraz estetyki. Wśród amatorów ekologii popularnością cieszą się taśmy wykonane z tworzywa sztucznego pozyskanego z procesu recyklingu. Ponadto, klej, którym są pokryte nie zawierają w składzie rozpuszczalników. Do zamykania ciężkich przesyłek odpowiednie będą taśmy pakowe. Klej z zawartością akrylu odpowiednio zabezpiecza pakunki o wyższej wadze. Natomiast taśma maskująca to niezbędny przedmiot dla osób planujących malowanie wnętrz. Jej zastosowanie pozwala na zachowanie odpowiedniej estetyki w pracach malarsko-porządkowych. 

Kolorowe taśmy

Ciekawą alternatywą dla standardowych taśm klejących stanowią te w innych kolorach. Występują w dwóch szerokościach: 12 i 48 mm. Dostępne kolory to: czarny, biały, czerwony, zielony, żółty, pomarańczowy i niebieski. Nie zawierają środków trujących, są w pełni bezpieczne, trwałe oraz bezwonne.

Pokazuje 1 - 60 z 101 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy