Lista produktów producenta: 

Victorinox

Historia marki


Victorinox to firma z ponad 130-letnią tradycją. W 1884 r. Karl Elsener otworzył w szwajcarskiej miejscowości Ibach warsztat produkujący noże. Przyczynił się do walki z biedą i bezrobociem, które dotykały Szwajcarię – jedno z najbiedniejszych państw ówczesnej Europy. 


Warsztat Elsnera produkował noże żołnierskie, oficerskie i sportowe. Słynne Szwajcarskie Noże Oficerskie, czyli scyzoryki Victorinox wkrótce podbiły światowy rynek. Ich renoma utrzymuje się nieprzerwanie do dziś.


Wartości marki


U podstaw wszystkich działań firmy leżą trzy fundamentalne wartości: tradycja, jakość i innowacyjność. Producent gwarantuje najwyższą jakość swoich produktów, niezależnie od miejsca produkcji – choć większość z nich nadal wytwarzana jest w Szwajcarii. Victorinox AG to niezależna firma rodzinna, która dba o odpowiedzialność społeczną i wspiera projekty charytatywne.


Scyzoryki Victorinox


W ofercie sklepu znajdują się scyzoryki różnej wielkości i różnego typu – w zależności od przeznaczenia. Camper, Spartan i Huntsman to scyzoryki średniej wielkości, które posiadają po kilkanaście różnych funkcji. Przydadzą się w trudnych warunkach w terenie, podczas wyprawy czy na biwaku. Classic SD to mały scyzoryk, który wyróżnia się obecnością m.in. nożyczek i pilniczka do paznokci. Idealny jako przydatne narzędzie na co dzień, szczególnie dla kobiet. Waiter jest scyzorykiem przystosowanym do otwierania wina, puszek i butelek, wzbogaconym o dodatkowe narzędzia. Climber to nóż oficerski przeznaczony dla wspinaczy – wśród 14 funkcji znajdziemy wielofunkcyjny hak. 


Scyzoryki występują w trzech kolorach: klasycznej czerwieni, niebieskim i czarnym.


Narzędzia w scyzorykach


Jaka funkcja jest dla ciebie priorytetem? W zależności od typu scyzoryki Victorinox mogą posiadać wbudowane takie narzędzia jak: ostrze duże, ostrze małe, otwieracz do puszek, śrubokręt 3mm, otwieracz do kapsli, przyrząd do zdejmowania izolacji, śrubokręt 6mm, rozwiertak, szpikulec i szydło, korkociąg, piła do drewna, wielofunkcyjny hak, wykałaczka, pęseta, pilniczek do paznokci, nożyczki, breloczek.


Sam zdecyduj, co będzie ci potrzebne i dobierz dla siebie idealny scyzoryk z oferty sklepu.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów