Lista produktów producenta: 

Wenger

Zapewne każdy fan scyzoryków i zegarków oraz znawca akcesoriów związanych z plecakami, torbami lub innymi akcesoriami podróżnymi słyszał o marce Wenger. Produkty tej szwajcarskiej firmy cechują się nie tylko wysoką jakością i precyzją wykonania, ale także ponadczasowym wzornictwem i estetycznym wyglądem. Chociaż Wenger początkowo zajmował się wyłącznie nożami dedykowanymi Armii Szwajcarskiej, to dziś w portfolio firmy dominują przede wszystkim produkty przeznaczone do podróżowania i przenoszenia bagaży. Od toreb na tablety i plecaków na laptopy, przez torebki damskie, aż po walizki na kółkach. Każda osoba ceniąca sobie wysoką jakość i uniwersalny design zachwyci się szwajcarskim brandem.

Historia marki - od noży oficerskich przez torby na laptopa


Firma liczy sobie już prawie 150 lat, a pierwszy poważny kontrakt rządowy otrzymała w 1883 roku. Początkowo znana była pod nazwą Paul Boechat & Co., jednak gdy przedsiębiorstwo zatrudniło Theodore'a Wengera, przeprowadzono rebranding - nowa nazwa brzmiała Wenger&David. Wspomniany kontrakt dotyczył regularnego zaopatrywania Armii Szwajcarskiej w noże oficerskie, które sprawdzą się zarówno w warunkach bojowych, jak i będą nadawały się do reprezentacyjnego munduru. Produkty firmy Wenger były tak dobre, że zamówienia na noże oficerskie - zwane później scyzorykami - spływały z całego świata. Jednym z najważniejszych kontrahentów tej spółki jest NASA, która od początku istnienia - to jest od 1958 roku - wyekwipowana jest w kompleksowe produkty Wengera. Od 1998 roku marka poszerzyła swoją ofertę o zegarki, zaś po 2000 roku dodano akcesoria podróżne i torby. 

Oferta firmy Wenger w Biuronimo.pl - co znajdą Państwo w naszym asortymencie?W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór akcesoriów związanych z transportem i przemieszczaniem się. Do codziennego użytku polecamy praktyczne plecaki i torby na laptopa. Panie szczególnie zadowolone będą z wytrzymałych i poręcznych torebek z miejscem na tablet lub laptop, które sprawdzą się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i na specjalne okazje. Osobom wybierającym się w podróż służbową rekomendujemy pakowne torby na kółkach, które bezpiecznie i stabilnie przetransportują naszą odzież oraz akcesoria elektroniczne. Turystom i podróżnikom polecamy linię walizek na kółkach - wytrzymała obudowa doskonale uchroni naszą odzież przed uszkodzeniami mechanicznymi, a zamek szyfrowy zabezpieczy transportowane rzeczy osobiste przed niepożądanym dostępem.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów