Lista produktów producenta: 

Avery Zweckform

Produkty biurowe oraz papiernicze sprawdzają się idealnie nie tylko w dużych korporacjach czy małych firmach, ale również w domu. Są produkty, które znacznie ułatwiają życie i przyśpieszają pracę choćby z uzupełnianiem etykiet na kopertach. My polecamy do tego markę Avery Zweckform. 


Sukces marki


Historia Avery Zweckform zaczęła się w 1935 roku, kiedy to Stan Avery stworzył pierwszą samoprzylepną etykietę i założył swoją firmę. Jej szybki rozwój sprawił, że wynalazca dotarł ze swoim produktem z Ameryki do Europy. Zweckform to marka, która od 1946 roku specjalizowała się w produkcji m.in. formularzy i druków firmowych. W 1958 roku obie marki połączyły swoje siły. Asortyment został powiększony, a firma zaczęła produkować coraz więcej etykiet i naklejek. 


Po dziś dzień uznawana jest ona za lidera w swojej kategorii. Markę charakteryzują wysoka jakość produktów, które można znaleźć w ich asortymencie, elegancja oraz szeroki wybór. Przede wszystkim jednak jest to firma z tradycją, której zaufały miliony ludzi na całym świecie. Jest to marka, która stale ulepsza swoje produkty i dba o ich jakość. 


Nasza oferta 


W swoim sklepie posiadamy wiele produktów tej marki. Białe etykiety na listy oraz koperty są dostosowane do najpopularniejszych typów kopert. Są w pełnie ekologiczne i podlegają utylizacji. Mają specjalny system, który ułatwia przyklejanie.


Nasza oferta obejmuje również etykiety uniwersalne oraz etykiety Heavy Duty idealne do znakowania produktów. TripleBon sprawdzi się świetnie na wymagających nawierzchniach, które można łatwo pobrudzić. Etykiety te są najlepsze do oznaczania sprzętu elektronicznego. 


Oferujemy także etykiety znamionowe do oznaczania urządzeń elektrycznych i biurowych. Kółka do zaznaczania są za to idealne do oznaczania promocji, planów czy zaznaczania informacji - choćby w kalendarzu. Dostępne są wersje w różnych kolorach. 


Posiadamy również trwałe etykiety cenowe. Są to samoprzylepne etykiety, bardzo wysokiej jakości, które trwale przyklejają się do powierzchni. Nadruk nie rozmazuje się na nich, za to jest bardzo wyraźny. 


Avery Zweckform to świetna marka, a jej produkty sprawdzą się także u Ciebie. Polecamy zapoznać się z naszą pełną ofertą.


Pokazuje 1 - 60 z 104 elementów