Farby

Farby

Farby, jako towarzysze dziecięcych zabaw

Farby bardzo często bywają kojarzone z dzieciństwem. Są ważnym elementem zabaw, rozwijają zdolności manualne maluchów, pomagają w poznawaniu kolorów, uczą dokładności i cierpliwości. Dlatego tak ważne jest, aby wybierając odpowiednie farby dla dzieci wspierać ich rozwój i pozwolić czerpać radość, jaka płynie z malowania.

Farby dla małych i nieco większych

Aby wybrać najlepszy produkt, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Najważniejszym z nich jest wiek dziecka. Sklep Biuronimo.pl ma w swojej ofercie farby dla dzieci od 3 oraz od 6 roku życia. Doskonałym pomysłem dla najmłodszych są farby przeznaczone do malowania palcami firmy Faber Castell. Jest to rozwiązanie, które umożliwi zabawę plastyczną nawet tym maluchom, które nie potrafią jeszcze samodzielnie posługiwać się pędzlem. Oprócz tego, w ofercie dla najmłodszych znajdują się farby akwarelowe i tempery Faber Castell oraz akwarele Jumbo, do których dołączony został pędzelek. Zestawy zawierają produkty w klasycznych lub neonowych kolorach, w opakowaniach mieszczących od 6 do 21 sztuk.

Dla nieco starszych dzieci firma Faber Castell przygotowała zestaw farb akwarelowych, znajdujących się na plastikowej palecie, która umożliwia samodzielne ich mieszanie. Dzięki temu dziecko może otrzymywać różne odcienie jednego koloru, a także tworzyć zupełnie nowe barwy. Ponadto, zestawy te zawierają bardzo atrakcyjny i niecodzienny design. Dostępne są w dwóch wielkościach.

Ta sama firma oferuje również tempery w tubkach, które także przeznaczone są dla dzieci powyżej 6 roku życia.

Wszystkie farby dla dzieci znajdujące się w ofercie sklepu cechują wyraźne i nasycone kolory, które posiadają bardzo dobre właściwości kryjące. Dodatkowo, są one łatwo spieralne z ubrań.

Co oprócz farb?

Biuronimo.pl posiada w swojej ofercie również akcesoria do malowania. Są to pojemniki na wodę, dostępne w różnych wersjach kolorystycznych firmy Faber Castell oraz nieprzemakalne fartuszki Faber Castell i fartuszki Herlitz, dzięki którym nawet najbardziej zamaszysty mały artysta, po zakończonej zabawie pozostanie czysty.

Pokazuje 1 - 60 z 67 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy