Pudła archiwizacyjne

Pudła archiwizacyjne

Biuronimo to miejsce, które warto wziąć pod uwagę, gdy poszukujesz dystrybutora wszelkiego rodzaju akcesoriów biurowych. Jednym z rodzajów asortymentu oferowanych przez sklep znajdują są pudła archiwizacyjne. Stanowią one przede wszystkim gwarancję długotrwałego porządku w miejscu pracy. 

Pojemniki marki LEITZ

Wśród producentów, których produkty warto polecać znajduje się LEITZ. Pudła archiwizacyjne tej marki to trwałe, solidne akcesoria. Najbardziej klasycznym rozwiązaniem jest wykonany z kartonu pojemnik w kształcie prostokąta. Dostępny w dwóch grubościach 100 mm i 150 mm. Niemniej praktyczną propozycją jest pudełko otwierane od szerszej strony o grubości 80 mm. Najlepiej sprawdzi się dla osób, które często korzystają z poddanych już archiwizacji dokumentów. Nieco ulepszoną wersją klasycznych kartonowych są małe pudełka wykonane z kartonu pokryte laminowaną powierzchnią. Niewielkie wymiary – 143x136x352 mm – pozwalają na umieszczenie pudełka w każdym miejscu. Dostępne w 8 atrakcyjnych kolorach.

LEITZ oferuje również pudełka do archiwizacji czasopism. Kolekcja WOW wyróżnia się szeroką gamą kolorystyczną oraz poręcznością i lekkością wykonania. Pracownikom biurowym z pewnością przydadzą się również pojemniki na płyty DVD oraz teczki z dokumentami. Alternatywą dla tych klasycznych jest szereg pudełek z przegródkami, gdzie można umieścić dokumenty przechowywane w różnej formie.

Pudła archiwizacyjne od ESSELTE

Połączenie klasyki z uniwersalnością to najlepsze z możliwych połączeń. Produkty o takich cechach oferuje ESSELTE. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości kartonu. Różnią się wymiarami oraz sposobem otwierania. Część z nich posiada zdejmowane wieko, inne natomiast mogą zostać otwarte od szerszej strony. W korzystnej ofercie nie brakuje również rozwiązań dla miłośników ekologii. Szczególnie poleca się tutaj pudła o wzmocnionej konstrukcji. Wszystkie produkty charakteryzuje wygoda użytkowania oraz estetyczny wygląd. Jeżeli chcesz przechowywać segregatory w jednym miejscu zaleca się skorzystanie z pudła, w którym zmieszczą się 3 segregatory. W ofercie znajdują się również pojemniki przeznaczone do przechowywania czasopism.

Kategorie
Pokazuje 1 - 60 z 174 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy