Papier fotograficzny

Dobra fotografia to nie wszystko - odpowiednio dobrany, wysokiej jakości papier fotograficzny jest równie ważny, jak samo zdjęcie. Oferujemy Państwu szeroki wybór papierów fotograficznych o różnym wykończeniu, gramaturze i rozmiarach, które doskonale sprawdzą się zarówno do użytku personalnego, jak i profesjonalnego. Każdy rodzaj papieru posiada swoje indywidualne cechy, dzięki czemu na każdym z nich ta sama fotografia prezentuje się w odmienny, odpowiedni na różne okazje sposób.

Papier fotograficzny matowy

Najbardziej uniwersalnym, pasującym do każdego rodzaju fotografii jest papier fotograficzny matowy. Jego gładka, jednolita struktura nie odbija światła, co zapewnia realistyczne odwzorowanie rzeczywistych barw zdjęcia. Ze względu na jego wielofunkcyjność i trwałość doskonale zaprezentuje się na nim każdy rodzaj fotografii. W naszej ofercie znajdują się papiery matowe o różnej gramaturze, dzięki czemu mają Państwo możliwość dobrać arkusze odpowiedniej grubości, w zależności od rodzaju i przeznaczenia zdjęć. Doskonale sprawdza się w różnego rodzaju fotoksiążkach, grafikach przeznaczonych do ekspozycji na ścianie czy fotografiach drukowanych w dużych rozmiarach.

Papier fotograficzny błyszczący

Błyszczący papier fotograficzny różni się od swojego matowego odpowiednika lekkim połyskiem i nieco gładszą w dotyku strukturą, która odbija światło. Dzięki temu barwy na zdjęciu zyskują wrażenie dodatkowej głębi, pięknie podkreślony jest także kontrast między nimi. Papier błyszczący uznawany jest za bardziej elegancki niż klasyczny papier matowy. Najczęściej wybierany jest do niewielkich rozmiarów zdjęć albumowych oraz użytku osobistego. Jest także mniej plastyczny niż papier fotograficzny błyszczący, dzięki czemu drukowane na nim zdjęcia są mniej podatne na odkształcenia.

Papier fotograficzny czerpany

Czerpany papier fotograficzny jest jednym z bardziej eleganckich, nietuzinkowych rodzajów papieru. Jego struktura w dotyku przypomina ludzką skórę, co odróżnia go od klasycznego papieru matowego i błyszczącego. Oferowany przez nas papier fotograficzny czerpany jest wodoodporny i odpowiedni do drukarek atramentowych. Perfekcyjnie oddaje kontrast oraz głębię barw na zdjęciach.

Papier fotograficzny magnetyczny

Papier magnetyczny to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia umieszczanie zdjęć także na powierzchniach metalowych, np. drzwiach lodówki. Pod klasycznym papierowym wierzchem znajduje się łatwy do cięcia nożyczkami magnes, dzięki czemu arkusz można swobodnie podzielić na kilka mniejszych części.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy