Zestawy

Zestawy

Każdy, kto ceni głębię koloru i niesamowite efekty wizualne, powinien poznać zestawy artystyczne do pisania, rysowania, zdobienia powierzchni i tworzenia grafik. Wśród produktów wysokiej jakości królują zestawy od producenta cenionego przez artystów, marki Faber-Castell. Są to zarówno pisaki artystyczne, pastele olejne, profesjonalne boxy kredek i kasetki zawierające nawet 120 odcieni. Wszystko po to, by tworzyć bez ograniczeń i realizować wyjątkowe wizje artystyczne.

Tworzenie zaczyna się od szkicu: profesjonalne ołówki i kredki

Monochromatyczne grafiki zdobędą niebanalny wygląd, gdy użyjemy profesjonalnego zestawu ołówków i grafitów Pitt Monochrome od Faber-Castell. To aż 33 elementy, które pozwolą stworzyć kompozycje na najwyższym poziomie. Ołówki rysunkowe o zróżnicowanej grubości, znajdziemy także w mniejszych zestawach, pakowane po 3, 6 lub 12 sztuk. Kolejnym etapem na drodze do osiągnięcia pięknego obrazu, są wielobarwne kredki. W kompozycjach, które odznaczają się intensywnymi barwami możemy wykorzystać profesjonalne zestawy artystyczne kredek Faber-Castell. W zależności od stopnia zaawansowania w technikach malarskich, mamy do dyspozycji kredki akwarelowe pakowane w zestawach po 12, 17, 24 lub 48 kolorów. Są dostępne również zestawy prezentowe, które sprawią przyjemność wielbicielom pięknych efektów wizualnych.

Dla dzieci polecane są zestawy artystyczne dla początkujących: kredki Jumbo Grip w praktycznych opakowaniach, np. w kuferku. Profesjonalista doceni dużą kolekcję kredek w kasetce zawierającej nawet 120 odcieni. To właśnie z myślą o osobach kochających kolor i dbających o jakość obrazu, stworzona została seria Polychromos od Faber-Castell. 

Zestawy artystyczne zawierające pisaki i markery olejowe do zdobień 

Markery olejowe cenione są zarówno przez profesjonalnych artystów, jak i amatorów, hobbystów. Przydają się do zdobień różnorodnych powierzchni: od papieru, kamienia, tektury, ceramiki, szkła, po metal. Ciekawe odcienie markerów olejowych obejmują klasyczne barwy oraz bardziej ekstrawaganckie: brokatowe, metaliczne. Markery permanentne pokryją każdą powierzchnię. Dostępne są w wersji profesjonalnej oraz dziecięcej, np. do wykonywania dekoracji szkolnych.

Pisaki artystyczne w różnych opakowaniach, od kilku, do kilkudziesięciu barw spełnią oczekiwania bardzo wymagających. Można wybierać między prostymi zestawami a bardzo rozbudowaną paletą np. Atelier Box z 48 wyjątkowymi kolorami. Pisaki artystyczne posiadają wyraziste kolory i dają świetne krycie powierzchni. Cenione są zarówno przez ilustratorów, grafików, artystów i amatorów-hobbystów.

Kreatywne zestawy Slime w różnych odcieniach

Plastyczna, rozciągliwa masa Slime ma wielu zwolenników zarówno wśród dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. W zestawie startowym znajdują się kleje i brokaty do własnoręcznego wyrabiania Slime - kolorowych, rozciągliwych form. Zestawy artystyczne z masą Slime obejmują kleje i brokaty. Można z nich tworzyć niebanalne kompozycje. Są bezpieczne dla dzieci, więc dostarczą najmłodszym wiele radości podczas twórczych zabaw. Można z nich korzystać na lekcjach plastyki, w szkole i na zajęciach kreatywnych w grupach przedszkolnych.

Pokazuje 1 - 60 z 252 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy