Urządzenia biurowe

Urządzenia biurowe

Urządzenia biurowe to urządzenia, których zadaniem jest przede wszystkim ułatwienie pracy pracownikom w biurze. Do urządzeń biurowych należą nie tylko zszywacze, dziurkacze i kolorowe spinacze do papieru, ale również między innymi elektryczne niszczarki dokumentów, które raz na zawsze pozbędą się danych zawartych w tych dokumentach, bindownice, trymery, gilotyny, laminatory, drukarki etykiet i wiele, wiele innych.

Oferta urządzeń biurowych

Nasza firma już od dawna prowadzi działalność zmierzającą w kierunku polepszenia Państwa satysfakcji z przebywania w biurze i wykonywania wszystkich obowiązków biurowych, a także profesjonalnego podejścia do biznesowych spraw w Państwa firmie. Nasze urządzenia biurowe gwarantują wysoki poziom satysfakcji. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju niszczarki dokumentów, a także niezbędne do ich prawidłowego funkcjonowania oleje, bindownice, wysokiej jakości laminatory, trymetry oraz gilotyny, drukarki do etykiet, a także wszelkiego rodzaju niezbędne akcesoria stanowiące część tych urządzeń, czyli akumulatory, taśmy, torby na drukarki, worki do niszczarek, folie do laminacji i tym podobne.

Marki urządzeń biurowych

Marki, które oferujemy w naszym sklepie, należą do czołowych liderów w dziedzinie projektowania tego typu urządzeń. Warto tu wspomnieć o markach takich jak Leitz, Fellowes, HSM, Wallner, Dahle, Ideal, EBA, Kobra czy Opus. Producenci ci zdecydowanie wiedzą, co robią tworząc wysokofunkcyjne, z lekkich materiałów i z zastosowaniem najnowszych technologii sprzęty biurowe. Dzięki ich innowacyjnym podejściom Twoje biuro zamieni się w prawdziwą twierdzę godnie reprezentującą Twoją własną markę i umożliwiającą wywieranie pożądanego wpływu na klientów oraz partnerów w biznesie po ich wejściu do Twojego biura. Korzystanie z profesjonalnego sprzętu jeszcze nigdy nie mogło być tak proste, a zarazem ekonomiczne, dlatego nie wahaj się i już dziś skorzystaj z naszej oferty, by zapewnić sobie wysoką pozycję w rankingu wśród konkurencji.

Filtry

Włączone filtry:
Niszczenie CD/DVD
Rodzaj cięcia
Niszczenie spinaczy i zszywek
Ilość niszczonych kartek
Rozmiar
Zasilanie
Szerokość taśmy
Długość taśmy
Grubość folii (μm)
Ilość jednorazowo ciętych kartek
Maksymalny format cięcia
Gilotyny i trymery
Miejsce użytkowania
Praca w trybie ciągłym
Niszczenie kart plastikowych
Niszczenie dyskietek
Niszczenie nośników USB
Automatyczny podajnik papieru
Rodzaj folii laminacyjnej
Powierzchnia pomieszczenia
Stopnie prędkości
Pokazuje 1 - 60 z 459 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy

Bestsellery z tej kategorii

 • 4653101

  ścinki

  DIN 66399 4

  10

  23 l

  tak

  tak

  tak

  biuro

  1 do 3 osób

  Fellowes
  538,95 zł 438,17 zł Out of stock
  Bestseller
  Fellowes
  1 Recenzje

  Niewielkich rozmiarów niszczarka osobista Fellowes 53C przeznaczona do pracy o niskim natężeniu. Idealna do użytku w domu lub niewielkim biurze.

  538,95 zł
  Out of stock
 • 1045111

  ścinki

  P-4

  10

  nie

  20 l

  tak

  tak

  tak

  nie

  nie

  biuro

  nie

  1 do 3 osób

  biały

  HSM
  587,18 zł 477,38 zł Dostawa 24h
  Bestseller
  HSM

  Niszczarka HSM - Shredstar X10

  587,18 zł
  Dostawa 24h
 • 4360201

  ścinki

  P-3

  12

  nie

  15 l

  tak

  tak

  nie

  nie

  nie

  biuro

  nie

  1 do 3 osób

  czarny

  Fellowes
  688,50 zł 559,76 zł Dostawa 24h
  Bestseller
  Fellowes
  2 Recenzje

  Niszczarka Fellowes 21Cs idealna dla małego biura, do pracy o niskim natężeniu. Jednorazowo niszczy 12 kartek. Papier tnie na ścinki o wymiarze 4x52mm.

  688,50 zł
  Dostawa 24h
 • 510304

  Wallner
  277,16 zł 225,33 zł Dostawa 24h
  Bestseller