Niszczarki HSM

Niszczarki HSM pomagają pozbyć się dokumentów, które nie są już potrzebne w firmie lub urzędzie. Starsze modele niszczyły jedynie papier papier. W dzisiejszych czasach w równie prosty sposób można pozbyć się dokumentów z innych nośników danych. Niszczarki biurowe poradzą sobie z płytami CD, kartami bankowymi oraz z dyskietkami.

Jak działają niszczarki HSM?

Niszczarka jest urządzeniem, które służy do niszczenia dokumentów. Swoja pracę wykonuje w taki sposób, aby materiałów tych nie dało się już odtworzyć. Dzięki temu poufne dane nie wpadną w niepowołane ręce i nie zostaną wykorzystane przeciwko firmie lub osobie prywatnej. Niszczarki HSM można używać nie tylko w biurze, ale również we własnym domu.

Niszczarka tnie dokumenty na trzech poziomach zaawansowania. Najłatwiej odtworzyć materiał pocięty w formie pasków. Znacznie trudniej jest już ze ścinkami. Niszczarka tnie kartkę w taki sposób, że bardzo ciężko jest złączyć elementy z powrotem w jedną całość. Najlepszym poziomem jest jednak ostatni poziom, w którym dokumenty zostają pocięte w formę mikrościnków i nie da się ich odtworzyć.

Niszczarki HSM – wszystko, co powinieneś wiedzieć

HSM to niemiecki producent, który jest liderem na rynku pras belujących i niszczarek do dokumentów. Cechy marki to jakość i innowacyjność. Troszczy się ona również o środowisko.

Niszczarki biurowe HSM produkowane są z myślą o niszczeniu zarówno papierowych dokumentów, jak i tych znajdujących się na płytach czy innych nośnikach. Urządzenia te cechuje cicha praca. W dodatku niszczarki te są proste w obsłudze, dzięki czemu każdy sobie z nimi poradzi. Wielkim plusem niszczarek tej marki jest również silnik. Jego duża moc usprawnia niszczenie danych.

Oferta niszczarek HSM

W naszym sklepie dostępne są różne warianty niszczarek biurowych HSM: Shredstar, SECURIO oraz Classic. Ich parametry różnią się w zależności od rodzaju urządzenia. Każda z nich usuwa także inną liczbę kartek jednocześnie – od 5 do nawet 78. Niektóre wersje niszczarek HSM posiadają automatyczny podajnik papieru.

Niszczarki marki HSM to gwarancja dobrze wydanych pieniędzy w formie świetnego jakościowo produktu, który szybko i efektywnie poradzi sobie z usunięciem dokumentów.

Filtry

Włączone filtry:
Producent
Niszczenie CD/DVD
Rodzaj cięcia
Niszczenie spinaczy i zszywek
Kolor
Ilość niszczonych kartek
Miejsce użytkowania
Praca w trybie ciągłym
Niszczenie kart plastikowych
Niszczenie dyskietek
Niszczenie nośników USB
Automatyczny podajnik papieru
Poziom hałasu
Pokazuje 1 - 60 z 110 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy