Piórniki szkolne

Piórniki szkolne

Piórnik to nieodzowny element każdej szkolnej wyprawki. Powinien być pojemny oraz wytrzymały. U nas znajdą Państwo różne modele, wśród których z całą pewnością będzie ten idealny dla Państwa dziecka. Piórniki Herlitz to najwyższa klasa, dlatego warto zwrócić uwagę na naszą ofertę. Niedawno wprowadziliśmy również wysokiej jakości piórniki St. Majewski o nietuzinkowym wyglądzie, które zachwycą najmłodszych.

Marka Herlitz – jakość i estetyka

Marka Herlitz od 1992 roku dostarcza uczniom z Polski produkty szkolne (w tym plecaki i piórniki Herlitz), które w pełni spełniają swoje zadanie. Jest to firma, która jako pierwsza wprowadziła kolorowe wzory na produktach papierniczych w Polsce. Markę Herlitz charakteryzuje wysoka jakość produktów, najlepsze materiały oraz dbałość o szczegóły. Zapewnia ona pełne zadowolenie z wybranych rzeczy. 

Piórniki Herlitz to przede wszystkim jakość. Gwarantujemy, że produkty Herlitz są z najwyższej półki. Firma dba o to, aby produkty stosowane do tworzenia piórników były najwyższej jakości. Stara się również w pełni zadowolić swoich młodych użytkowników. Z tego powodu udostępnia różne modele piórników oraz ładne, dziecięce wzory, które zachwycą dzieci.

Najlepszy piórnik dla Twojego dziecka 

W naszej ofercie znajdują się między innymi piórniki z wyposażeniem. Zawierają one 26 oraz 31 przegródek, w których mieszczą się się kredki, ołówek, gumka oraz wiele innych przyborów szkolnych. Posiadają one 1 bądź 2 wkłady i każdy ma zamek błyskawiczny. 

Trójkątna wersja piórników przypomina kosmetyczkę i sprawdzi się idealnie wtedy, gdy klient sam chce zdecydować, co ma znaleźć się w środku. Produkt jest wykonany z wysokiej jakości materiału, który jest bardzo wytrzymały. 

Ze względu na różne preferencje oferujemy piórniki owalne, prostokątne oraz trójkątne. Są one dostępne w wersji dla dziewczynek oraz dla chłopców, w różnych kolorach. Materiał, z którego zostały wykonane piórniki marki Herlitz to poliester. Zapewnia on trwałość produktu. 

Piórniki są funkcjonalne i poręczne. W ofercie znajdują się modele bardzo pojemne oraz te, które będą zajmować jak najmniej miejsca w plecaku. Z całą pewnością znajdą Państwo piórnik dopasowany do potrzeb swojego dziecka.

Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy