Piórniki bez wyposażenia

Czy wybór piórnika to łatwe zadanie? Z całą pewnością nie. Rynek oferuje mnóstwo rodzajów i wzorów, spośród których ciężko jest wybrać ten jedyny. Jak zatem zachwycić dziecko? Jaki piórnik wybrać, żeby było ono zadowolone i aby był solidny?

Piórnik z wyposażeniem lub piórnik bez wyposażenia

Wybierając piórnik idealny dla dziecka, należy zastanowić się, czy powinien on zawierać przybory szkolne, czy jednak lepiej dokupić je oddzielnie. Piórniki bez wyposażenia dają zupełną swobodę w doborze ulubionych kredek czy flamastrów.

Wybierając takie rozwiązanie trzeba się liczyć z dodatkowym kosztem. Często jednak dokupione kredki, ołówki lub gumki, są znacznie lepsze niż te, które znaleźć można w niektórych wyposażonych już piórnikach.

W swoim sklepie oferujemy piórniki bez wyposażenia, które idealnie sprawdzą u tych z Państwa, którzy wolą mieć kontrolę nad kupowaniem przyborów szkolnych.

Piórnik bez wyposażenia Herlitz

Herlitz to marka, która od pokoleń tworzy produkty szkolne, piśmiennicze i biurowe. Od 1992 roku dostarcza Polakom produkty na miarę ich potrzeb. Z tego też powodu w naszym sklepie dostępne są produkty tej firmy. Charakteryzują się one niesamowitą wygodą, jakością wykonania i wytrzymałością.

Modny i wytrzymały piórnik dla Twojego dziecka

Oferujemy piórnik bez wyposażenia w dwóch rodzajach: jednokomorowy oraz trzykomorowy. Piórnik bez wyposażenia Herlitz wykonany jest z poliestru. Cechuje się oryginalnym motywem i uniwersalnością. Poliester został dodatkowo zaimpregnowany po to, aby nie przepuszczał wody.

Piórnik jednokomorowy dostępny jest w wersji Smiley World Rainbow Faces oraz Smiley Happy Black & Yellow Stripes. Jest idealny dla chłopców i dziewczynek. Jest on wolny od szkodliwych barwników i zmiękczaczy. Posiada zapinany zamek i kieszonkę z folią, w której można umieścić plan lekcji.

Piórnik bez wyposażenia trzykomorowy również dostępny jest w wyżej wymienionych wersjach. Unikalne motywy sprawiają, że z całą pewnością przypadnie do gustu Państwa dziecku. Piórnik ten składa się z trzech komór, które zapisane są zamkiem błyskawicznym. Materiał, z którego został wykonany jest wytrzymały i odporny na tarcie.

Filtry

Włączone filtry:
    Producent
    Kolor
    Kolekcja
    Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
    Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy