Kosze na śmieci

Kosze na śmieci

Biurowe kosze na śmieci

Kosze na śmieci to z pozoru mało ważny element biurowego wyposażenia. Jednak bez nich nie da się dobrze funkcjonować. Dlatego planując wyposażenie firmy, warto umieścić na liście zakupów funkcjonalne kosze, które pozwolą na zachowanie czystości i porządku w każdym miejscu pracy.

Plastikowe kosze na śmieci

Najpopularniejsze i najtańsze rozwiązanie to biurowe kosze na śmieci z plastiku. Są dobrym pomysłem w pomieszczeniach, które są niedostępne dla osób z zewnątrz. Pomimo atrakcyjnego wyglądu i bogatej kolorystyki kosze te pozwalają na swobodne oglądanie wyrzuconych odpadków. Dlatego powinno się je ukryć pod biurkiem, za skrzydłem drzwi, pod ladą lub w innym mało widocznym miejscu dla potencjalnych klientów i gości.

Metalowe kosze na śmieci otwarte

Otwarte kosze na śmieci z metalu są bardziej eleganckie i bez wstydu mogą być wystawione w przestrzeni publicznej firmy - poczekalni, holu czy sali konferencyjnej. Bogata oferta koszy pozwala na wybranie ich koloru, pojemności, a także kształtu i wykończenia. Obok tradycyjnych koszy na bazie okręgu, dostępne są kwadratowe, półokrągłe, a także z ażurowym wykończeniem. Ciekawym produktem są kosze wyposażone w samo-gaszącą ogień pokrywę. Jeżeli w wyniku nieuwagi doszłoby do zapalenia śmieci, pokrywa stopniowo gasi płomienie przez odcięcie dopływu tlenu do wnętrza kosza.

Metalowe kosze na śmieci zamknięte

Metalowe biurowe kosze na śmieci z pedałem świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach gospodarczych i łazienkach. Są estetyczne, wygodne w użyciu i dyskretne, co ma duże znaczenie biorąc pod uwagę ich zawartość. Dzięki ruchomej pokrywie resztki jedzenia lub środki higieniczne nie są wystawione na widok publiczny. Z kolei dla firm, które znajdują się w budynku z wewnętrznym dziedzińcem, oraz dla lokali usługowych, przeznaczone są metalowe kosze z popielnicami. Kosze zewnętrzne są niestety droższe od pozostałych, jednak jeżeli w biurze są osoby, które palą papierosy, a w firmie jest na to przyzwolenie, będzie to na pewno dobre rozwiązanie, które pomoże zachować porządek wokół budynku.

W naszej ofercie posiadamy kosze firm: Cep, Durable, Esselte, Leitz oraz Q-Connect.

Kategorie
Pokazuje 1 - 60 z 97 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy