Etykiety uniwersalne usuwalne

Etykiety uniwersalne usuwalne

Etykiety usuwalne to papierowe naklejki, które można wszechstronnie wykorzystywać zarówno w pracy, podczas nauki, jak i w organizacji życia domowego. Ten rodzaj etykiet charakteryzuje się jednak innym rodzajem kleju niż pozostałe etykiety samoprzylepne. Trwale przylegają do różnego rodzaju powierzchni, ale łatwo je odkleić, bez konieczności zmywania resztek kleju. Co więcej, etykiety nadają się do ponownego użycia. Jeżeli więc pomylimy się w oznaczeniach, łatwo naprawimy swój błąd, przeklejając wydrukowane wizytówki.

Rodzaje etykiet

Podobnie jak wszystkie rodzaje etykiet, także te dostępne są w różnych wymiarach. Największym jest rozmiar A4, z którego można wycinać mniejsze elementy o nietypowych kształtach. Inne to: 17,8 mm na 10 mm, 35,6 mm na 16,9 mm oraz 25,4 mm na 10 mm. Etykiety są przeznaczone zarówno do drukarek atramentowych, jak i laserowych. Wszystkie mają delikatnie zaokrąglone rogi, co ułatwia ich odklejanie.

Zastosowanie w pracy

Dzięki różnym wymiarom i bezśladowemu odklejaniu, etykiety usuwalne świetnie sprawdzają się w handlu przy oznaczaniu cen, promocji i okresowych komunikatach dla klientów. W biurach można ich używać do opisywania dokumentów, teczek, a także jako nośnik ważnych informacji na tablicach i ścianach w przestrzeni wspólnej. Dzięki dobrej przyczepności do różnych powierzchni można nimi oznaczać także sprzęt biurowy i drukować na nich skrócone instrukcje obsługi lub podobnie ważne informacje.

Zastosowanie w domu

Etykiety usuwalne świetnie przylegają do szkła, metalu i plastiku, więc znajdą zastosowanie także w domu. Przede wszystkim można ich używać do oznaczania zawartości pudeł i segregatorów. Sprawdzi się to w czasie przeprowadzki, czy pakowania nieużywanych ubrań i zbędnych rzeczy do wyniesienia na strych lub do piwnicy. Można nimi oznaczać przetwory, doniczki z ziołami, a nawet zapisywać na nich ważne numery telefonów czy wizyt u lekarza. Tak przechowywana informacja na lustrze czy drzwiach lodówki na pewno nie zostanie przypadkiem wyrzucona do kosza.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy