Etykiety na koperty i listy

Etykiety na koperty i listy są wprost niezbędne w biurach, które regularnie wysyłają sporą ilość korespondencji. Znacznie ułatwiają pracę, skracają czas przygotowania listów, a także podnoszą prestiż biura. Poczta z profesjonalnie wydrukowanymi adresami jest elegancka i czytelna, czego nie zawsze można powiedzieć o odręcznie wypisanych listach. Warto jest więc zatroszczyć się o taki niepozorny drobiazg, który wpływa na jakość obsługi klientów.

Czym są etykiety na listy i koperty?

Etykiety na koperty to papierowe, samoprzylepne naklejki, na których łatwo można wydrukować adresy klientów. Są proste w użyciu, ekologiczne, a druk na nich jest odporny na ścieranie czy rozmazywanie. Pokryte są wytrzymałym klejem, który zapewnia mocne przymocowanie adresu do koperty. Etykiety są przeznaczone do każdego rodzaju drukarek - atramentowych, laserowych, a nawet kserokopiarek. Dzięki temu można z nich korzystać w każdym biurze.

Wymiary etykiet

W zależności od wysyłanej korespondencji można dobrać etykiety do własnych potrzeb. Dostępne są w różnych rozmiarach - 63,5 mm na 46,6 mm oraz 63,5 mm na 33,9 mm. Wszystkie etykiety na listy są rozmieszczone na wygodnym formacie A4, który pasuje do każdego rodzaju drukarek. Nie trzeba więc inwestować w osobny sprzęt do ich przygotowania. W zestawie jest 25 arkuszy, co zapewnia zapas na wiele tygodni pracy.

Etykiety dla wymagających

Do mniej oficjalnych korespondencji, wysyłanej na przykład w kolorowych kopertach, można dobrać etykiety transparentne, wykonane z odpornej folii poliestrowej. Dostępne są w rozmiarze 63,5 mm na 38,1 mm. Ze względu na trwałość druku można ich używać jedynie w drukarkach laserowych. Zapewniają jednak komfort pracy i elegancję, której nie dadzą białe etykiety, wyraźnie odznaczające się na tle kolorowych listów.

Przeznaczenie

Produkt ten znakomicie sprawdzi się w urzędach, biurach, szkołach, a także firmach usługowych, które prowadzą korespondencję z licznymi petentami i klientami. Można je także wykorzystywać do oznaczania teczek i segregatorów, a nawet jako awaryjne samoprzylepne wizytówki z iminami na mniej formalnych spotkaniach.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy