Artykuły spożywcze

W niniejszej kategorii będą mogli Państwo znaleźć wszystkie niezbędne artykuły spożywcze do biura.

Kawy i herbaty

Produkty należą do wiodących pod względem jakości producentów na rynku: Lipton, Jacobs, Lavazza, Boundi oraz Nescafe. Są one dostępne w zróżnicowanych pod względem pojemności opakowaniach. Oferowane przez nas kawy i herbaty różnią się rodzajami. Znajdą Państwo kawy ziarniste, rozpuszczalne i mielone. Herbaty, jakie można u nas nabyć to herbaty zwykłe (czarne), zielone, a także wzbogacone smakowo. Świetnie sprawdzą się podczas organizowanych w firmie szkoleń, spotkań oraz urozmaicą pracownikom każdy zwykły dzień pracy.

Słodkie i słone przekąski

Znajdujące się w naszej ofercie przekąski nie tylko osłodzą i umilą pracę oraz codzienne obowiązki Państwa pracownikom, ale będą stanowiły wspaniałe urozmaicenie spotkań biznesowych. Dostępne są u nas ciastka nadziewane, w polewie czekoladowej i wiele innych. Dla tych z Państwa, którzy preferują zdrowy tryb życia polecamy ciastka zbożowe, w różnych wersjach smakowych. W naszej ofercie znajdą Państwo wyroby wiodących i uznanych marek: Bakal Meeting, Krakuski oraz Sante.

Obok czegoś na osłodę warto umieścić słoną przekąskę. Tutaj świetnie sprawdzą się paluszki firmy Lubella w dwóch dostępnych wersjach: z sola morską oraz czosnkowo- ziołowe.

Wody mineralne

Podobnie jak w przypadku kaw czy herbat, woda jest obowiązkowym wyposażenie każdego biura. Produkty, które oferujemy znajdują się w plastikowych, łatwych do przechowywania i podawania butelkach. Z łatwością odnajdą swoje miejsce na konferencyjnych, spotkaniowych i szkoleniowych stołach. Oferujemy Państwu wody mineralne firm: Nałęczowianka, Jaworowy Zdrój oraz Nestle.

Artykuły spożywcze do biura to dział, którego zaopatrując firmę wprost nie można pominąć. Kawy, herbaty, woda i przekąski zabezpieczają biuro od strony małej gastronomii, czyniąc nas dobrymi gospodarzami. W spotkaniach i kontaktach biznesowych zawsze warto mieć czym poczęstować kontrahentów, a i pracownicy z takich produktów dostępnych w biurze będą niezwykle zadowoleni.

W trosce o Państwa komfort i wygodę zakupów pozostajemy do dyspozycji.

Zapraszamy do przeczytania wpisu na naszym blogu o tym, jak zorganizować spotkanie biznesowe.

Pokazuje 1 - 60 z 73 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy