Pędzle

Pędzle

Pędzelki do malowania farbami

Pędzel to narzędzie służące do malowania farbami, czy też czasami tuszem, używany jest w głównej mierze przez artystów malarzy czy też dzieci w czasie lekcji plastyki. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów pędzelków różniących się od siebie między innymi rodzajem użytego włosia (np. naturalne/ syntetyczne, twarde/miękkie), kształtem jego ułożenia (np. okrągły, płaski) czy długością trzonka.

Rodzaje pędzelków

Różne typy pędzli są używane do odmiennych technik malarskich, np. pędzle o twardym włosiu stosuje się najczęściej z farbami olejnymi, z kolei pędzelków miękkich używa się w malarstwie akwarelowym. W swojej ofercie Biuronimo.pl posiada pędzelki cenionych firm Faber-Castell i Pentel, które oprócz oryginalnego designu posiadają niebanalne funkcje.

Pędzelki Clic&Go

Praktyczne wzornictwo pędzelków Clic&Go firmy Faber-Castell, pozwala na ochronę syntetycznego włosia przed uszkodzeniem i odkształceniem za pomocą chowanego uchwytu, dzięki któremu również pędzel wygodnie trzyma się w dłoni, a prócz tego nie toczy się on po płaskiej powierzchni. Jest to produkt wysokiej jakości, nie gubi włosia, dobrze nabiera farbę i szybko wysycha. W ofercie dostępne są dwa kształty pędzelków: okrągły (nr 4 i nr 8) i płaski (nr 10 oraz zestaw dwóch sztuk, nr 6 i nr 12).

Pędzelki Soft Touch

Również od firmy Faber-Castell, pędzelki do malowania SOFT TOUCH dostępne są w zestawie. Cztery pędzle mają trzonki i włosie w żywych kolorach oraz posiadają antypoślizgowy uchwyt i syntetyczne włosie co czyni je produktem idealnym dla dzieci. Dzięki różnym wielkościom i kształtom włosia pędzelkami można malować zarówno duże powierzchnie, jak i drobne detale. W zestawie pędzelki z końcówką okrągłą nr 2, nr 6 i nr 10 oraz płaską nr 12.

Pędzel Pentel Aquash Brush

Pędzelki Aquash Brush to wyjątkowe pędzelki do malowania akwarelami posiadające zbiorniczek na wodę, która dostaje się do pędzla poprzez delikatne naciśnięcie obudowy. Końcówka wykonana jest z włókna winylowego, jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Pędzle dostępne są w rozmiarach F, M i B w cenie od 18,54 zł.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy