Gumki szkolne

Gumki szkolne

Zakup odpowiedniej gumki dla dzieci to nie jest proste zadanie. Chcąc wybrać ten właściwy produkt, każdy z nas będzie zapewne kierował się swoimi indywidualnymi kryteriami. Wyboru możemy dokonać na podstawie oceny jakości, ergonomii czy wyglądu. I właśnie z myślą o różnych potrzebach zebraliśmy w swojej ofercie produkty firm, dla których te cechy są równie ważne.

Tradycyjna gumka dla dzieci

Faber-Castell, Pentel, BIC oraz Maped oferują gumki do ścierania w różnych kształtach: od najbardziej tradycyjnej formy, jaką jest prostokąt do takich, które mają bardziej kosmiczne kształty. Ale tradycyjne nie znaczy nudne! Gumki od BIC, Maped oraz Pentel są wygodne w użyciu, dokładnie ścierają, a ich niewielkie rozmiary sprawdzą się, w nawet najmniejszym piórniku. Gumki dla dzieci od Faber-Castell zawierają kolorowe nadruki. Wyboru możemy dokonać pomiędzy serią z kolorowymi rybkami, przyjaciółmi, całą drużyną ze świata fantazji, a także takimi w intensywnym neonowym kolorze. To gumki do zadań specjalnych, poruszają także wyobraźnię swojego właściciela!

Nowoczesny design

Producenci, których artykuły prezentujemy, starają się zaspokoić potrzeby również tych klientów, dla których poza wyglądem liczy się także wygoda! Ile razy zdarzyło nam się zgubić gumkę zwłaszcza wtedy, gdy była najbardziej potrzebna? Właśnie. Dla takich sytuacji też jest rozwiązanie - gumka, którą można nałożyć na ołówek lub po prostu taka, która kształtem go przypomina. Teraz już łatwiej będzie ją zauważyć!

Faber-Castell przygotował gumkę, którą można schować w obracanym plastikowym etui. Powiedzmy szczerze, w gumkach zawsze najbardziej przeszkadzają nam zabrudzone brzegi, teraz możemy tego uniknąć! Gama kolorów zarówno samej gumki jak i obrotowej obudowy sprawia, że każdy może znaleźć dla siebie tą najciekawszą. Firma Milan zaprezentowała nam coś jeszcze. Połączenie wygody, koloru i jakości. Rozwiązanie będzie atrakcyjne szczególnie dla najmłodszych, bowiem gumki dla dzieci od firmy Milan, poza możliwością ścierania nieproszonych linii, zawierają także temperówkę z pojemnikiem. Teraz już żadna linia, ani złamany ołówek czy kredka, nie będzie problemem!

Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy