Cienkopisy

Cienkopisy

Cienkopisy to produkt dla wszystkich, którzy lubią ładnie pisać. Ale nie tylko. Sprawdzą się także dla osób, które nie przepadają za rysowaniem kredkami czy ołówkami, a wolą bardziej nowoczesne rozwiązania.

Firmy produkujące cienkopisy

Na rynku jest wiele firm, które produkują tego typu przedmioty. W sklepie Biuronimo znajdziesz tylko te przedsiębiorstwa, które odznaczają się wysoką jakością produktów. Taką firmą jest z pewnością Faber Castell. Ich propozycja to chociażby zestaw złożony z dziesięciu kolorów. Co istotne, są to produkty, których tusz jest stworzony na bazie wody i barwników naturalnych. Sprawia to, że łatwo zmyć plamy z cienkopisów z większości tkanin. Produkty tej firmy odznaczają się również intensywnymi kolorami, które dla każdego artysty są niezbędne.

Warto także zwrócić uwagę na dbałość o komfort użytkowania poprzez zastosowanie antypoślizgowych punktów, które sprawiają, że cienkopis lepiej leży w dłoni. Poza tym, dzięki dość cienkiej końcówce możliwa jest praca z linijką i szablonami.

Wysokiej jakości cienkopisy proponuje także firma Stabilo. Można je kupować pojedynczo. Stworzymy dzięki temu idealny dla nas zestaw kolorystyczny. Gama barw jest bardzo duża. Firma proponuje, na przykład kilka odcieni szarego. W przypadku tych cienkopisów również będzie możliwa praca z linijką. Komfort pracy zapewnią także nasycone barwy, które sprawią, że wykonane rysunki będą jeszcze piękniejsze.

Dla tych, którzy cenią sobie staranne pismo i dbają o zeszyty, świetnym wyborem będzie firma Pilot. FriXion Point to seria cienkopisów, którymi praca wykonana będzie starannie. A jeśli coś się nie uda, to wystarczy szybko zadziałać silikonową końcówką, dołączoną do cienkopisu. Produkty tej firmy mają wymienne wkłady. W ofercie Pilota nie zabrakło także cienkopisów kulkowych. Sprawdzą się na każdym rodzaju papieru. Grubość linii pisania wynosi 0,30 mm, co sprawia, że jest to produkt niezwykle precyzyjny.

Jaki cienkopis wybrać?

Wszystko zależy od tego, do czego będzie on używany. Jeśli rysujemy, najlepszy będzie zestaw złożony z wielu kolorów cienkopisów. Pozwoli nam to na uzyskanie ciekawego efektu. Jeśli jesteśmy jednak fanami czarnej kreski, to zwróćmy uwagę na takie cienkopisy, które zapewnią intensywność tego koloru. Szczególnie istotna jest także precyzja, którą zapewnić mogą produkty renomowanych firm. Zależna jest ona od końcówki, na którą przy wyborze tego rodzaju przedmiotu trzeba zwrócić uwagę. Liczy się także wykonanie. Produkt powinien dobrze trzymać się w dłoni. Zapewni to komfort użytkowania i pozwoli nam na lepsze wykonanie rysunku.

Pokazuje 1 - 60 z 254 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy