Laminatory Fellowes

Laminatory Fellowes to urządzenia, w które powinien wyposażyć się każdy właściciel firmy, ponieważ będzie to coś bardzo użytecznego dla niego i jego pracowników. Dzięki laminacji dokumenty i inne powierzchnie będą wydawały się estetyczniejsze, co wpłynie na korzystny odbiór przez potencjalnego klienta. a także bezpieczeństwo dokumnetów. 

Firma Fellowes

Na rynku jest dużo producentów laminatorów, jednak Fellowes ma wiele niewątpliwych zalet. Jest to między innymi ogromny wybór produktów, będących użytecznych nie tylko w biurze, ale także w domu. Produkty są dostępne w wielu krajach, co umożliwia przeglądnięcie globalnej oferty i wybranie produktu, który będzie najbardziej odpowiadał wymaganiom. Fellowes dba również o środowisko na wiele sposobów, a jednym z nich jest używanie materiałów z odzysku.

Czym są laminatory Fellowes?

Laminarka Fellowes pozwala na pokrycie powierzchni laminatem, co zwiększa odporność lub może służyć w celach estetycznych. Potrzebne do tego są specjalne folie oraz temperatura, jednak w ofercie jest również laminarka Fellowes, która laminuje na chłodno.

Czemu warto wybrać laminatory Fellowes? 

Laminarki Fellowes mają do zaoferowania wiele opcji i będą satysfakcją dla najbardziej wymagającego klienta, co odróżnia je od wielu konkurencyjnych urządzeń. Istnieje możliwość laminacji zdjęć, co nie zawsze znajduje się w innych ofertach. Jest również wariant laminacji bez carriera, czyli obwoluty ochronnej. Na dodatek wybór jest bardzo zróżnicowany, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Począwszy na zastosowaniu, kończąc na mechanizmie grzewczym. Można znaleźć laminatory do użytku domowego, dla osób posiadających małe firmy, a także do użytku profesjonalnego w biurze, gdzie wymagania są trudne do spełnienia i wygórowane. Jeżeli chodzi o mechanizm grzewczy, można wybrać pomiędzy podgrzewaniem rolki, sylikonowym pasem transmisyjno-grzewczym, Quartz Systemem i płytą grzewczą. Posiadają diodę, informującą o gotowości maszyny do użytku, a większość laminarek ma również sygnał dźwiękowy. Dzięki niewielkiej wadze łatwo jest je przenieść z miejsca na miejsce, co pozwala na używanie jej, gdzie tylko chcemy. Każdy nabywca dostaje gwarancję, a do większości produktów darmową folię do laminowania.

Filtry

Włączone filtry:
Producent
Kolor
Rozmiar
Praca w trybie ciągłym
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy