Laminatory Opus

Laminator to urządzenie przydatne w każdym biurze. Począwszy od zabezpieczenia ważnych dokumentów przed zniszczeniem do laminowania okolicznościowych druków. Urządzenie to doskonale spełnia swoją funkcję, przy czym nie musi być bardzo drogie. Do takiej kategorii można zaliczyć laminatory Opus, urządzenia proste w obsłudze i zajmujące niewiele miejsca w biurze.

Jak działają laminatory Opus

Laminator to urządzenie, które pod wpływem ciepła zgrzewa specjalną folię do laminacji, wewnątrz której wcześniej umieszczamy dokument. Zabezpiecza to drukowane dokumenty przed blaknięciem, a w przypadku okolicznościowych druków dodaje im elegancji i profesjonalnego wyglądu. Jest to bardzo trwałe zabezpieczenie dokumentu. Są to urządzenia niewielkie i pracujące bardzo cicho, co także ma niebagatelne znaczenie w pracy biurowej. Szybko osiągają temperaturę roboczą, do zgrzewania folii używając nowoczesnej technologii wykorzystującej nagrzewane wałki. Co ciekawe, niektóre modele laminatorów wykorzystują technologię laminacji na zimno. Z dostępnych na rynku modeli możemy wybrać te bardziej zaawansowane, posiadające panel sterowania lub tańsze modele bez panelu. Wszystkie jednak cechuje trwałość, wydajność i ciekawy, a zarazem uniwersalny design. Laminują szybko i dokładnie, zaś ich nowoczesny wygląd sprawdza się doskonale w każdym biurze.

Gdzie sprawdzą się laminatory Opus

Laminatory Opus to dobry wybór dla niewielkiego biura, o niewielkiej ilości laminowanych dokumentów. W swojej ofercie producent posiada jednak także droższe modele, przystosowane do ciągłej pracy i częstego laminowania.

Jeśli chodzi o rozmiary laminowanych dokumentów, laminatory Opus przeznaczone do użytku biurowego obsługują dwa formaty - popularny A4 oraz A3. Oczywiście można laminować dowolną, mniejszą od wymienionych wielkość dokumentu, przycinając nadmiar zalamninowanej folii gilotyną biurową. Sprawia to, że laminatory biurowe są niezwykle elastycznym narzędziem pracy.

Filtry

Włączone filtry:
Producent
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy