Koszulki i foldery na dokumenty

Koszulki i foldery na dokumenty

Pracownik każdej firmy bądź biura dba o porządek wokół swojego miejsca pracy. Foldery i koszulki na dokumenty ułatwią utrzymanie ładu i w świetny sposób posegregują materiały. Niektóre z nich można potem wpiąć do segregatora. 

Spraw, żeby organizacja była łatwiejsza

Jeśli zastanawiają się Państwo, czy warto zainwestować w te akcesoria, to zapewniamy, że z całą pewnością się one przydadzą. W prosty sposób można uporządkować chaos w dokumentach i materiałach, które znajdują się w biurze. Koszulki chronią również kartki przed zabrudzeniami. Dzięki nim nie trzeba martwić się już o brud na białym papierze, co nieprofesjonalnie wyglądałoby na ważnych dokumentach. 

Lista naszych producentów to największe marki, które robią furorę na rynku artykułów potrzebnych do organizacji dokumentów w firmie. Wśród nich są m.in. Bantex, Donau, Biurfol, Leitz, Biella oraz Esselte. 

Biuronimo.pl – nasze koszulki i foldery

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wachlarz produktów. Foldery na dokumenty oraz koszulki na dokumenty dostępne są w różnych rodzajach i kolorach. Wykonane są one z wytrzymałych materiałów i cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów.

Koszulki na dokumenty dostępne są w rozmiarach A4, A5 oraz B6. Specjalne rodzaje zostały wyprodukowane z myślą o przechowywaniu płyt CD, wizytówek czy nawet zdjęć. Posiadamy także modele z bocznym otwarciem. Ułatwia ono wkładanie dokumentów do środka.

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również modeli groszkowych, krystalicznych, kieszonkowych oraz tych z suwakiem. Koszulki krystaliczne wykonane są z folii PP. Posiadają również specjalny system zawieszkowy, który umożliwia wpięcie koszulki do segregatora. 

Do sprzedaży wprowadziliśmy również modele z suwakiem, który zabezpiecza dokumenty przed wypadnięciem. Obwoluta na dokumenty, chroni za to przed zalaniem oraz zabrudzeniami. Dostępne w naszym sklepie ofertówki ułatwiają archiwizacje materiałów. Lewy bok i dolna krawędź jest zgrzewana, dzięki czemu koszulkę można otwierać. 

Klienci, którzy potrzebują dużo miejsca w koszulkach, mogą skorzystać z naszej oferty na koszulki poszerzane. Idealnie sprawdzą się wtedy, gdy dokumenty są bardzo grube. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pokazuje 1 - 60 z 204 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy