Laminatory

Laminatory

W każdym biurze dużej firmy powinny znaleźć się urządzenia, które odpowiadają za ułatwianie i jednocześnie przyspieszanie pracy. Dzisiaj, kiedy dokumenty stanowią bardzo ważną część pracy biurowej, istnieją urządzenia odpowiedzialne za szczególną dbałość o wszystkie materiały papierowe.

Do czego służą laminatory

Często zdarza się, że podczas pracy przy biurku pije się jednocześnie kawę albo je drugie śniadanie. W takim przypadku zawsze może się zdarzyć, że uszkodzeniu ulegają bardzo ważne dokumenty. Nie tylko zresztą takie postępowanie naraża na straty. Czasami, przeglądając dokumenty, wyrzuca się coś, jest potrzebne albo też tusz czy kartki papieru ulegają zniszczeniu albo zwyczajnemu blaknięciu związanemu z upływem czasu. Aby zapobiec temu rodzajowi niepożądanych sytuacji i uchronić istotne dokumenty przez zniszczeniem, stworzone zostało specjalne urządzenie – laminator biurowy. Jest on odpowiedzialny za zabezpieczenie dokumentów przed zniszczeniem. Nadaje im też prawdziwie elegancki i estetyczny wygląd. Urządzenie do laminowania działa w ten sposób, że wkłada się do niego kartkę (umieszczoną wcześniej w specjalnej folii dostosowanej do jej rozmiaru). Po włączeniu laminator nagrzewa się do odpowiedniej temperatury i w ten sposób jest gotowy do pracy. Kartka jest przepuszczana przez wąską szczelinę laminatora, która dzięki wysokiej temperaturze wtapia folię w kartkę. Dzięki temu nie trzeba martwić się, że podczas użytkowania kartka się pomnie, zabrudzi, wyblaknie albo zniszczy.

Marki laminatorów biurowych

Laminatory są dostępne w różnych cenach w zależności od marki, która je produkuje. Firma biuronimo.pl oferuje ten produkt w następujących markach:

  • Fellowes – świetnie nadaje się do pracy biurowej w dużych firmach, można na nim monitować temperaturę, a co najważniejsze – nie zacina się,
  • Wallner – w nim laminowanie może zachodzić i na zimno, i na gorąco, nagrzewa się przez jedyne 3 minuty,
  • Opus – ten laminator wykorzystuje do laminacji technologię ogrzewanych wałków, możliwe jest laminowanie na zimno,
  • Leitz – bardzo prosty w obsłudze, pod względem wizualnym doskonale dopasuje się do nowoczesnego biura,
  • GBC - kompaktowe laminatory idealne do domu lub małego biura.

Laminatory to niezbędne urządzenia w pracy biurowej. Warto zapoznać się z ofertą i wybrać ten, który najbardziej odpowiada charakterowi pracy danej firmy.

Filtry

Włączone filtry:
Rozmiar
Grubość folii (μm)
Praca w trybie ciągłym
Automatyczny podajnik papieru
Rodzaj folii laminacyjnej
Pokazuje 1 - 37 z 37 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy