Bruliony, notatniki i bloki biurowe

Bruliony, notatniki i bloki biurowe

Artykuły papiernicze niezbędne w biurze

Kiedy słyszymy pojęcie "wyposażenie biura", zwykle mamy na myśli urządzenia takie jak kserokopiarki, drukarki, laptopy, niszczarki, itp. Tymczasem artykuły papiernicze to podstawa dobrej organizacji pracy w pomieszczeniach biurowych. Co na pewno powinno znaleźć się w każdym biurze?

Brulion - niezbędny w pracy

Zalety brulionów moglibyśmy wymieniać w nieskończoność, ponieważ ich praktyczne zastosowanie jest nie do przecenienia w szkole, domu i biurze. W zależności od potrzeb do wyboru mamy formaty A4 i A5. Zwykle biurowe bruliony, w jakie zaopatrujemy się w firmach, mają twarde lakierowane okładki, co czyni je odporniejszymi na uszkodzenia. Poza tym twarde oprawki wyglądają stylowo i elegancko. Nowoczesny design i przykuwająca uwagę kolorystyka jest pierwszym kryterium naszego wyboru. Pierwszym, ale nie najważniejszym, ponieważ znacznie bardziej istotne są zalety praktyczne. Zeszyty, jakie możemy wybierać mają wyżej wspomniany format, mogą być w linie lub kratkę, a ich objętość to od około 80 kartek wzwyż. W zależności od tego, jak planujemy swoją pracę, wybieramy klejone lub na spirali, co daje możliwość bezproblemowego wyrwania potrzebnej ilości kartek. Wersja na spirali jest bardzo praktyczna, dlatego powinna znaleźć się na naszym biurku. Różnego rodzaju planery to niezbędniki, ułatwiające systematyczne i dokładne wykonywanie pracy. Najbardziej funkcjonalny będzie blok biurowy z perforowanymi kartkami, które można łatwo wyrywać lub taki, którego kartki dołączymy do segregatora.

Notatnik biurowy - praktyczny dodatek w każdym biurze

Notatnik biurowy to elegancki i stylowy dodatek do twojego biurka. Producenci stawiają na praktyczność i wysmakowany design. Mamy ich wersje w formatach A4, A5, A6, w linie i w kratkę, a także z okładkami w wielu opcjach kolorystycznych - dzięki czemu możemy dopasować egzemplarz do ogólnego wystroju w biurze. Zresztą niewielki notatnik A6 bez problemu zmieści się w torebce, można więc zawsze mieć przy sobie ten praktyczny produkt. Poza tym mamy jeszcze kołonotatniki w różnych formatach, a bloki biurowe są niezastąpione, jeżeli prowadzimy dokumentację, zawartą w segregatorach, co ma miejsce w większości biur i instytucji. Blok biurowy to jeden z najpotrzebniejszych elementów wyposażenia w firmie. Dostępne także praktyczne teczki z przegródkami. Wyżej opisane artykuły produkowane są przez liderów na rynku, między innymi od Herlitz, Oxford, Leitz - ich wykonanie zadowoli najbardziej wymagających klientów. Dostępna kolorystyka rozciąga się od najbardziej klasycznych, eleganckich czerni, bieli, granatów, po pastelowe, matowe, metaliczne, gładkie albo z delikatnym deseniem.

Poza tymi produktami dostępne są również inne niezbędne artykuły biurowe, jak: koszulki na dokumenty, teczki, bloczki samoprzylepne z kolorowymi kartkami, znaczniki czy zakładki indeksujące.

Kategorie
Pokazuje 1 - 60 z 235 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy