Kleje do papieru

Kleje do papieru

Twórczość artystyczna od najmłodszych lat rozwija zarówno zdolności manualne jak i poczucie estetyki. Szeroki wybór artykułów papierniczych może wprawić w zakłopotanie przy ich zakupie. Kleje dedykowane dzieciom muszą być trwałe, wytrzymałe, ale przede wszystkim bezpieczne. Wykorzystywane są zarówno do tworzenia kreatywnych prac szkolnych, jak i w trakcie zabaw, a ich cena to tylko kilka złotych. Kleje dla dzieci powinny być dobierane tak, by aplikacja była prosta i wygodna. 

W naszym asortymencie znajdą Państwo kleje szkolne takich marek jak BIC, Faber-Castell, Pentel, Pritt oraz Tesa. Oferujemy kleje dla dzieci w formie sztyftu, płynu oraz taśmy: 

  • BIC: klej w sztyfcie ecolutions (8 g, 15 g, 21 g, 36 g), klej w sztyfcie Coloured (8 g), klej w płynie School Glue (37 ml), klej w płynie White Glue (118 ml), klej Glitter Glue Metallie (10 g), 
  • Faber-Castell: klej w sztyfcie (10 g, 20 g, 40g),
  • Pentel: klej w sztyfcie (20 g), klej w płynie (50 ml),
  • Pritt: klej w płynie (uniwersalny 40 g, Pen 40 g), klej w sztyfcie (10 g, 20 g, 40 g), klej w taśmie (Permanent, Non-permanent),
  • Tesa: klej w sztyfcie Ecologo (10 g, 20 g, 40 g), klej w sztyfcie Ecologo trójkątny (12 g, 25 g), klej w płynie Ecologo (50 g). 

Kleje dla dzieci

Kleje szkolne są odpowiednie do łączenia papieru, kartonu i wielu innych materiałów. Łatwo spierają się z tkanin oraz nie sklejają trwale dziecięcych rąk. Nie zawierają szkodliwych substancji. Przeznaczone dla najmłodszych znajdą również zastosowanie w pracach biurowych i domowych. 

Oprócz klasycznych klejów szkolnych znajdą u nas Państwo również kleje ultra mocne. 

Należy pamiętać, że nawet najbardziej bezpieczne kleje to substancje chemiczne, dlatego powinno się je stosować zgodnie z przeznaczeniem, a dzieci powinny pozostawać pod nadzorem osoby dorosłej.

Pokazuje 1 - 60 z 60 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy