Plecaki

W tej kategorii oferujemy wysokiej jakości plecaki Herlitz oraz plecaki St.Majewski.

Plecaki Herlitz to gwarancja wysokiej jakości i wytrzymałości. Są idealnie dopasowane do potrzeb dziecka. Ciekawe wzory i kolory. Dzięki solidnemu wykonaniu posłużą dłużej, niż zwykły plecak. Niemiecka precyzja sprawia, że są doskonale wykończone i pojemne. Nie obciążą kręgosłupa dziecka ze względu na swoją lekkość.

Wyjątkowość plecaków Herlitz

Plecaki są dopasowane do potrzeb dziewczynek oraz chłopców i od wielu lat spełniają ich oczekiwania. Wysokiej jakości plecak Herlitz zapewnia ogromny komfort użytkowania. Rodzice, którzy stawiają na wygodę oraz swobodę noszenia, wybierają spośród modeli przystosowanych dla najmłodszych klientów. Wybierając plecaki Herlitz, wybierasz najwyższej klasy produkty, zaprojektowane i przygotowane przez niemieckiego producenta, znającego doskonale potrzeby dzieci będących na początku swojej edukacji.

Specyfikacja plecaków Herlitz

Producent plecaków Herlitz wyróżnia się spośród innych marek dbałością o szczegóły. Produkty są stworzone z bezpiecznego materiału, bez dodatku szkodliwych barwników. Plecaki posiadają ciekawe wzory, o mocno nasyconych barwach, długo utrzymujących się. Największym powodzeniem wśród chłopców cieszą się modele Camouflage Boy i Skater, z bardzo modną grafiką. Są one wyposażone w wygodny uchwyt, komorę przednią i tylną, z licznymi kieszeniami. Plecaki zostały wyprodukowane z najwyższej jakości poliestru, z bardzo ważną funkcją wodoszczelności. Dzięki zastosowaniu odblaskowych elementów, zapewniają widoczność i bezpieczeństwo w trakcie niesprzyjających warunków atmosferycznych. 

Idealnym rozwiązaniem dla dziewczynek będzie model Feathers. Posiada on kolorowe dodatki, przyciągające uwagę. Nadal najważniejszym czynnikiem decydującym o wyborze tych modeli pozostaje ergonomiczne wykonanie, zapewniające równomierne rozłożenie ciężaru, które szczególnie w przypadku dziewczynek, jest bardzo istotne dla zdrowia ich kręgosłupa. Modele te przyciągają uwagę nie tylko wyglądem, ale też unikalnością. Posiadają specjalne komory na książki, zeszyty, telefon i piórnik, a także miejsce do zawieszenia kluczy, które często znikają w głębinach torby. Łatwość regulacji wysokości plecaka zapewnia pas piersiowy, jak i zaawansowany system mocowania szelek. Plecak ten z pewnością posłuży na kilka lat!

Pokazuje 1 - 44 z 44 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy