Identyfikatory

Identyfikatory

Identyfikator to przezroczysta plakietka, w której można umieścić podstawowe informacje o osobie, na której się ona znajduje. Jest to podstawowy system weryfikacji pracowników dużych firm. Często identyfikator zawiera nie tylko imię, nazwisko i stanowisko, ale również zdjęcie pracownika i kartę umożliwiającą wejście do poszczególnych działów w korporacji. Dzięki temu unikamy sytuacji, w której ktoś niepowołany ma wstęp do naszej firmy. Identyfikator to podstawowe wyposażenie w instytucjach finansowych, rządowych, przedsiębiorstwach produkcyjnych i w wielu innych miejscach, gdzie zatrudnionych jest dużo osób.

W ofercie posiadamy identyfikatory marki Durable.

Rodzaje identyfikatorów

W zależności od tego jak wiele danych i funkcji ma posiadać identyfikator danej osoby, możemy wybrać różny rozmiar plakietki. Od małych, o wymiarach 13 x 53 mm, które pomieszczą jedynie imię, nazwisko i ewentualnie stanowisko pracownika, po duże plakietki o wielkości 150/300 x 297 mm. Te największe służą jako identyfikatory stołowe i mogą być wykorzystywane podczas konferencji, targów i rozmów w większym gronie. Plakietki posiadają również różne zapięcia. Najbardziej rozpowszechnione jest zapięcie kombi-klip z klipsem i agrafką, choć klips łatwo może się rozpiąć i również zniszczyć ubranie, tak samo jak agrafka. Lepszym rozwiązaniem jest zapięcie na magnes, które nie powoduje uszkodzeń materiału. Pracownicy bardzo cenią sobie plakietki na taśmie, które mogą zawiesić na szyi. Nie ma ryzyka, że spadną i się zgubią i są o wiele wygodniejsze w sytuacji, gdy plakietka zawiera kartę dostępową lub monitorującą czas pracy. Takie same zalety ma również system ściągający, który dodatkowo posiada regulację długości linki zgodnie z preferencjami pracownika. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie w plakietkach elementów kolorystycznych. Nie tylko lepiej się prezentują, ale również pozwalają nadać kolory poszczególnym działom w celu łatwiejszej identyfikacji.

Księga gości

Jeśli do firmy często przychodzą goście, warto zaopatrzyć się w księgę gości, która może zawierać nawet do 100 plakietek. Dzięki niej można łatwo sprawdzać kto wchodził do naszej firmy, gdzie się w danej chwili znajduje lub czy już wyszedł. Jest to również sygnał dla pracowników, że dana osoba znajduje się na terenie firmy zgodnie z wolą przełożonych.

Kategorie
Pokazuje 1 - 60 z 243 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy