Niszczarki

Niszczarki

Niszczarki biurowe

W dzisiejszych czasach, pomimo wszechobecnej digitalizacji i cyfrowego obiegu dokumentów, papier wciąż pełni niezwykle istotna rolę. Większość umów, dla zachowania ważności, wymaga tradycyjnej, "analogowej" formy. Papierowe dokumenty dominują nie tylko w biurach czy instytucjach. Banki, usługi finansowe, ale też technika, przemysł wytwórczy i magazynowy wciąż wykorzystują popularne arkusze a4.

Jednak trwałość i dostępność druku laserowego na papierze są jednocześnie ich ogromnymi wadami. Dokumenty, zawierające poufne dane, w łatwy sposób mogą trafić w niepowołane ręce. Dlatego niezwykle ważne w każdym przedsiębiorstwie są niszczarki biurowe. Ich zadanie jest niezwykle proste. Mają zniszczyć dokumenty w sposób uniemożliwiający ich ponowne odtworzenie.

Niszczarki jako zapewnienie bezpieczeństwa w firmie

Noże tnące w mechaniczny sposób niszczą dokumenty. Wielkość ścinków wynika z poziomu bezpieczeństwa, jakie oferują niszczarki biurowe. Sprawia to, że każdy nabywca może znaleźć urządzenie odpowiednio dopasowane do siebie.

Dokumenty ogólnego użytku są rozdrabniane na paski o szerokości mniejszej niż 12 mm. Korespondencja wewnętrzna wymaga urządzeń, które dają paski papieru nie szersze niż 6 mm. W jednym i drugim wypadku ich długość wynika z wielkości papieru. Dokumenty poufne, tajne i ściśle tajne powinny być rozdrabniane jeszcze bardziej - na ścinki, które dodatkowo są cięte wszerz.

Dostępne w naszym sklepie niszczarki biurowe zapewniają odpowiedni poziom poufności niszczonych dokumentów, bez obaw, że przy użyciu technologii komputerowej mogą zostać dokładnie odtworzone.

Niszczarka łatwa i wygodna w obsłudze

W zależności od potrzeb przygotowaliśmy dla Państwa różnorodne modele. Mogą być przystosowane do niszczenia pojedynczych stron, jak i całych pakietów - wtedy są wyposażenie w narzędzia tnące odpowiedniej twardości i wytrzymałości. Można też w nich utylizować płyty CD, a najbardziej odporne modele poradzą sobie ze spinaczami i zszywkami.

Ogromne znaczenie mają kosze na ścinki. Warto je dobierać pod względem intensywności użytkowania niszczarki. Gdy zamówimy sprzęt ze zbyt małym koszem, będzie trzeba go bardzo często opróżniać. Dla Państwa wygody oferujemy niszczarki biurowe z różnymi pojemnościami kosza.

Odpowiednie bezpieczeństwo i wygodę uzupełniają zamknięte podajniki na papier, w jaki wyposażono niektóre niszczarki. Dzięki temu praca urządzenia może się odbywać bez nadzoru personelu, z gwarancją pełnej kontroli dostępu do dokumentów.

Pokazuje 1 - 60 z 294 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy